Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W dużym Centrum Medycznym w centrum Lublina lekarze sprawozdają do NFZ procedury zabiegowe, których w rzeczywistości nie wykonali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
skargę nieomieszkam złożę
0
a dla czego nie można się zarejestrować przez internet tylko trzeba tam jechać?, nawet pity wysyłam przez internet i nigdzie nie muszę jechać?
0
Ja w rzeczywistości miałem leczonego zęba podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym i jeszcze doplacałem za lepszą plombę, a mam wpisane w sumie trzy wizyty z leczniami, znieczuleniami i innymi zabiegami, których absolutnie nie miałem!!!  
0
NFZ kosztem milinow złotych wprowadził program ,który  znowu  npuszcza pacjentów na lekarzy. Biurokracja w NFZ sięga zenitu. Programy ,informacje,sprawozdania zabierają lekarzom czas na diagnozę . Bzurne są informacie o błędach w receptach. Taka nie będzie przyjęta przez aptekę Informacja o pacjentach jest informacją o obywatelach. Czyżby nasz Rząd  wzorem USA  inwigilował swoich obywateli. A NFZ ma takie informacje ,które z własnej woli podajeny..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: