Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jabłonna: Tatuś miał trzy promile, wiózł troje dzieci

Utworzony przez facet, 24 sierpnia 2010 r. o 12:48 Powrót do artykułu
coś stary ten tatuś /alkoholik / jak na takie małe dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musioł chłopina se wypić bo na trzyźwo to kirownica nikak ni pasuje do rynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po promilu na łebka, żadne nie było pokrzywdzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tutaj innego można robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo ,ze patologia, bo kto normalny w woj. lubelskim decyduje się na tyle dzieci, przecież ro ściana wschodnia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda, że się bandyta nie zabił zanim zabrał dzieci do auta! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Musioł chłopina se wypić bo na trzyźwo to kirownica nikak ni pasuje do rynki.
Czemu ironizujesz? Do czego jest Ci potrzebne wylewanie głupich kpin? Dla mnie to jest ogromny dramat. Facet z konkubiną, czyli małżeństwo jest historią. Jakaś kobieta przeżyła prawdziwy dramat życia z kimś takim. Pomyślałeś o dzieciach, co one przeżywają, jak się czują, jaka czeka ich przyszłość? Ja w takich sytuacjach zastanawiam się, co mogę zrobić dla takich ludzi, a Ty? Kim Ty jesteś? Może księdzem, który udaje świętego przed ołtarzem, a jak kogoś spotka nieszczęście, to śmieje się spod nosa, cichutko, bo głośno i oficjalnie mu nie wypada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...