Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem dlaczego ale wyczuwam w najbliższym czasie jakąś nową aferę...obym się mylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy któryś z naszych urzędników umie formatować teks w Wordzie??? Jest dużo darmowych kursów fundowanych prze UE może warto by było jednogo chociaż wysłać. Może sie przydać a i wstyd będzie mniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW! Super wiadomość! TYLKO MOTOR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre polskie przysłowie-GRABIE GRABIĄ ZAWSZE DO SIEBIE!Tak będzie i w tym przypadku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olafie tutaj jest mało co da zagrabienia. Poza tym nie spodziewałbym się wielkiego kapitału ze strony tych dwóch panów, raczej to tylko naciski ze strony Żuka i jego dość dobry plan aby wprowadzić do klubu znane osoby z autorytetem a to o niebo przewyższa wizerunek obecnego zarządu, który nawet nie odwołuje się do PZPN od kary nałożonej na klub. Jedynie co pozostało, wieżyć iż powoli wszystko wyjdzie na prostą. Nie oczekuje LM czy Pucharów ani Ekstraklasy za 2 lata, ważne aby była stabilność a potem docelowo do 1 ligi a nastepie Ekstraklasa. Powodzenia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bąk wystąpił w reprezentacji Polski chyba 96 razy a nie 93 tak przynajmniej mówi wikipedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie dobra wiadomośc już czas najwyższy żeby MOTOR grał w extraklasie!Brawo Panie Jacku.Lublin ma potencjał duże miasto i kibice spragnieni wielkiej piłki.Widac że i prezydent Lublina robi dobrą robote dla MOTORU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łaał, czy to znaczy, że pensje zaległe zapłacą? bo bez tego to raczej zawodnicy nie zechcą umierać za Motor i za wszelką cenę awansować żeby znowu nie dostawać kasy tylko że w 1 lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Motor a nie Motór?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wieczór. Niedaleko mnie jest taki klub Wodnik Siemień. Największe bagno, bo zarządza nim Rychu K. Może on też powinien pomyśleć o sponsorach np. wójt ze swojej pensji bo nieźle kosi. Inaczej znów będzie ostatnie miejsce w B-kasie na koniec sezonu :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. proszę o jakiś kontakt z panem Bąkiem. Może ktoś zna adres e-mail albo tel. Proszę niech poda bo to bardzo osobista i ważna sprawa. Jeżeli ktoś nie chce ujawniać na forum to podam gg, e-mail albo tel. tylko proszę o kontakt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR napisał:
Nareszcie dobra wiadomośc już czas najwyższy żeby MOTOR grał w extraklasie!Brawo Panie Jacku.Lublin ma potencjał duże miasto i kibice spragnieni wielkiej piłki.Widac że i prezydent Lublina robi dobrą robote dla MOTORU.
O , i jaki paradoks , bo prezydent Lublina pochodzi ze Świdnika , wiem bo mieszkał obok mnie , a z jego córką chodziłem do jednej klasy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie, to miasto będzie łożyć na Motor, zaś ci udziałowcy będą mieli "udział" w przydziale tej forsy dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleszko, ten o którym mowisz nie pochodzi ze swidnika. tam tylko mieszka. a kondolencje z powodu twojego pochodzenia z hamburka. zdrów. i wara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wir napisał:
koleszko, ten o którym mowisz nie pochodzi ze swidnika. tam tylko mieszka. a kondolencje z powodu twojego pochodzenia z hamburka. zdrów. i wara.
Szkoda tylko , że sam zachowujesz się jak cham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek dla pana Jacka Krzynówka a szczególnie dla pana Jack Bąka-dzięki panom pomalutku Motor podniesie się z kolan ja z dalekiego Poznania życze panu i Motorowi zdrowia i sukcesów nie tyklo sportowych -wrszcie pan Żuk zrozumial pana doświadczenie jako b. dobrego reprezentanta Polski [96 występów ]w piłce noznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek dla pana Jacka Krzynówka a szczególnie dla pana Jack Bąka-dzięki panom pomalutku Motor podniesie się z kolan ja z dalekiego Poznania życze panu i Motorowi zdrowia i sukcesów nie tyklo sportowych -wrszcie pan Żuk zrozumial pana doświadczenie jako b. dobrego reprezentanta Polski [96 występów ]w piłce noznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre.. miasto nie ma doświadczenia a ONI mają? Oni tylko grali jakie oni mają doświadczenie w zarządzaniu klubem? Będą kroić kasę na Motorze albo tak szybko jak zadeklarowali chęć współpracy tak szybko się zwinął. Jeszcze nikt... powtarzam nikt w Polsce na klubie piłkarskim nie zarobił. To jest tylko zabawka bogatych albo pralnia dla sprytnych. Czekamy niech jeszcze Świerczewski albo Hajto się pojawią i będzie cyrk na kółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Bąk zwany też człeniem w krotcce pewnie pochwali sie swoja kolekcja ubran
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...