Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Czerniak oddał służbowego laptopa

Utworzony przez Gość, 14 czerwca 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Laptop bez dostępu do internetu za ponad 4 tys w dzisiejszych czasach? Tego się nie da kupić - każdy ma, wystarczy podłączyć i skonfigurować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu nie wykupili abonamentu na google... ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden odważny z tej bandy żarłoków za naszą kasę. Brawo panie Czerniak!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegość tu nie rozumiem. Jak mu potrzebny internet to czego sobie sam 60zł miesięcznie nie zapłaci. Dostał laptopa od urzedu jako pakiet startowy nic by sie nie stalo jakby sam sobie jakiegos plusa czy inny shit dokupił. W czym problem? Komputer nie ma przyspawanego do niego internetu na stałe zawsze można dołożyć. To tak jakby powiedzieć że dostało się nie kompletny komputer bo nie ma na nim gadu gadu. Ja myślę że to jakieś populistyczne nieporozumienie pod publiczkę ale ja nic nie wiem a wybory się wcale nie zbliżają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wi-Fi to podstawa w dziszejszych czasach, nawet w telefonach komórkowych jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Czegość tu nie rozumiem.
jurek, po twoim poście wnioskuję,ze ty nic z tego nie rozumiesz a nabazgrałeś aby zaistnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie, to w ogóle nie widzę potrzeby wyposażania Radnych, posłów, urzędników w laptopy. Obecnie niemal każdy ma laptopa - nie jest to rzecz droga, a podstawowy komputer z legalnym systemem operacyjnym można kupić za około 2000 zł. A tak urząd musi robić przetarg, bawić się w specyfikację sprzętu etc. Czemu urzędnicy nie mogliby korzystać z prywatnych komputerów? UM mógłby wykupić licencję na pakiet biurowy typu Office na wiele komputerów i wyszłoby taniej, niż z samym zakupem - zainstalować Radnym potrzebne oprogramowanie do pracy i po sprawie. Telefon służbowy to co innego - kontakt jest potrzebny i na "firmę" wychodzi taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiem twierdzić, że redaktor tekstu i bohater artykułu ośmieszyli się. Niewłaściwi ludzie na stanowiskach <!-- szkoda gadać -->
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ciekawi od kiedy ci niewiele robiący rajcy będą dostawać np. nowe służbowe buty a jeżeli to ze sznurowadłami czy bez ew. koszule służbowe i tez z guzikami czy bez ale ta takie np od znanych kreatorów mody bo jakoś muszą pracować i wyglądać i tak takie paradoksy można by mnożyć bez końca tylko co to zmieni jak zbyt wiele jest kasy w ratuszu która trzeba na coś wydać więc się wymyśla różne gadżety z których wielu z nich nie potrafi skorzystać bo tak naprawdę nie mają o tym pojęcia - i tak trwoni się kasę nasza kasę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiecie o co chodzi. Te laptopy (za 4,2 tys. zł sztuka) mają Wi-Fi, ale nie mają wbudowanych modemów. Internet jest tylko z hot-spotów (wolny i trzeba być w zasięgu sieci). A laptop bez wbudowanego modemu to laptop bez dostępu do Internetu. Każdy laptop w sklepie (nawet za marne 1 - 1,3 tys. zł) ma wbudowany modem .... ale nie te, na które Urząd Marszałkowski urządził przetarg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie rozumiecie o co chodzi. Te laptopy (za 4,2 tys. zł sztuka) mają Wi-Fi, ale nie mają wbudowanych modemów. Internet jest tylko z hot-spotów (wolny i trzeba być w zasięgu sieci). A laptop bez wbudowanego modemu to laptop bez dostępu do Internetu. Każdy laptop w sklepie (nawet za marne 1 - 1,3 tys. zł) ma wbudowany modem .... ale nie te, na które Urząd Marszałkowski urządził przetarg.
A wiesz może jakiej marki te laptopy kupili ? Nie to, żeby robić kryptoreklamę ale jestem ciekawy (skoro ten sprzęt taki biedny technicznie) gdzie taki szajs można kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A laptop bez wbudowanego modemu to laptop bez dostępu do Internetu. Każdy laptop w sklepie (nawet za marne 1 - 1,3 tys. zł) ma wbudowany modem .
Bzdury gościu piszesz poprostu śmiechu warte. Nie rozsiewaj ciemnoty. Zobacz co to modem HSPA i czy to jedyna możliwość dostępu Internetu w laptopach i netbookach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informatyk napisał:
Bzdury gościu piszesz poprostu śmiechu warte. Nie rozsiewaj ciemnoty. Zobacz co to modem HSPA i czy to jedyna możliwość dostępu Internetu w laptopach i netbookach.
Maczałeś palce w tym przetargu, gdzie zakupiono laptopy DELLA po 4,2 tys. PLN za sztukę ? Jeśli laptop za taką kosmiczną cenę nie ma wbudowanego modemu (żeby radny sobie popracował na miejscu w urzędzie podpinając się do sieci) to klaszcz dalej, klakierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...