Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Sobczak rezygnuje z funkcji szefa PO w Lublinie

Utworzony przez jajaja, 8 lutego 2013 o 19:19 Powrót do artykułu
jaka mila wiadomosc na weekend
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli otrzymał ciepłą posadkę w spółce skarbu państwa. Dowiemy się o tym w ciągu kilku dni. Zakład?
0
Może po wczorajszym wykładzie prof. Biniendy zrozumiał że PO to tonąca platforma.
0
,,sobczak,,,to taki nieudacznik,,,,za co sie wezmie to zle pokieruje,,,,,,sa z tego jego kierowania duze straty ,,,,jak wyrzucenie do kosza 1-wersji dokumentacji na budowe lotniska w swidniku ktora unia odrzucila,,,bo chcial sobczak robic ruchome schody i 12-kas biletowych,,,,panie sobczak ile to mln zl kosztowalo -ujawnij pan niech ludzie wiedza,,,,
0
Już myślałem że boga nie ma . Dzieki ci boże za ta dobra wiadomość. A jeszcze dzisiaj na koniec powstały dwie spółki pks , w ostatni dzień zmarnował publiczne pieniądze.
0
to jest dowod ze platforma obywatelska sie sypie Nie ma tam prawidziwego lidera każdy walczy o stolek przewodniczącego Czy Żuk byłby lepszy od SObczaka? myśle że nie ale ani jeden ani drugi nie powinien piastować tej funkcji ANNA MUCHA NA LIDERA PO :D:D:D RUCH PALIKOTA
0
stołek już sobie wcześniej przygotował !
0
-------------------------------------REŻIM "PO" NIE NASZ BIZNES , ALE ... ------------------------------------------ Odpowiedzialności za podejmowane decyzje dla Lublina MUSZĄ BYĆ ROZLICZONE ! . Jacek Sobcz ak jako szef "PO" w Lublinie to nam, za przeproszeniem, "wisi" ale już Jego decyzje muszą być przeana lizowane przez Prokurature krakowską i "CBA". Co dobrego i co złego zrobił dla Naszego Miasta ?. A dlaczego odchodzi ? to przecież cała Polska wie, że czas rozliczenia reżimu "PO" już nadchodzi . Stąd i Lublin "zarządzany" przez reżim "PO" musi przygotować ROZLICZENIE SIĘ Z ŁOBUZAMI "PO" !!!. Na wniosek Mieszkańców Lublina RADNI MIEJSCY winni złożyć ZAWIADOMIENIE do Prokuratury w Krakowie i "CBA" o przeprowadzenie KONTROLI FINANSOWEJ LUBELSKIEGO RATUSZA Z UWZGLĘ DNIENIEM rozliczenia DOTACJI "UE" , INWESTYCJI Z FUNDUSZY TYCH DOTACJI oraz rozliczenie tzw. "SPÓŁEK" PREZYDENCKICH działających na bazie finansów DOTACJI "UE" . W poprzednim Komenta rzu wyliczyłem w punktach plan rozliczeniowy lubelskiego Ratusza . Obecnie oczekujemy aby RAD NI Lublina złożyli zawiadomienie do Prokuratury w Krakowie i do "CBA" . Dziękujemy !.
0
Nie dziwie sie Sobczakowi ze rezygnuje. Platforme lubelska rozwalila Mucha I posel z Pulaw a teraz rozklada ja Zuk. Obsadza stanowiska swoimi na przyklad wojewodzina to wielkie nieporozumienie, takiego nieudacznika nie ma zadne wojewodztwo.Jak spoleczenstwo Lublina zgadza sie na to.Ta kobieta nic nie robi I nie ma kompetencji. Ja po prostu uwazam, ze jak tak bedzie dalej to lubelskie bedzie dalej najbiedniejsze. Zuk mial tez byc rewelacja a co robi/?
0
no. to ciekawe kto rzadzi teraz PO w Lublinie? ze statutu wynika ze Zmijan. to znaczy ze Sobczak i Zmijan finezyjnie i bez wysilku ograli Zuka i jego towarzystwo. uczcie sie jak sie gra
0
gosc napisał:
Nie dziwie sie Sobczakowi ze rezygnuje. Platforme lubelska rozwalila Mucha I posel z Pulaw a teraz rozklada ja Zuk. Obsadza stanowiska swoimi na przyklad wojewodzina to wielkie nieporozumienie, takiego nieudacznika nie ma zadne wojewodztwo.Jak spoleczenstwo Lublina zgadza sie na to.Ta kobieta nic nie robi I nie ma kompetencji. Ja po prostu uwazam, ze jak tak bedzie dalej to lubelskie bedzie dalej najbiedniejsze. Zuk mial tez byc rewelacja a co robi/?
W Lubelskiem od wielu lat przed Andrzejem Kurowskim i do tej pory po jego odejściu z Wojewody= nie było Wojewody i nie ma dalej.Tylko czas Andrzeja można zaliczyć do udanego.
0
Misio napisał:
Czyli otrzymał ciepłą posadkę w spółce skarbu państwa. Dowiemy się o tym w ciągu kilku dni. Zakład?
ODPRAWĘ dostal,trzy lata może leżeć i nic nie robić !!!!
0
NARESZCIE, ten wybitny dewastator społecznych pieniędzy powinien oddać co do grosz roztrwonione miliony oraz samolocik
0
odprawa....
0
za bycie szefem regionu nie dostaje sie kasy!to funkcja spoleczna.eiec niczego nie dostal.a z bycia marszalkiem nikt go nie odwolal.
0
Z treści artykułu wynika że Sobczak zrezygnował z szefowania PO w Lublinie. Według info na stronie Platformy jest on dalej w Zarządzie Województwa. Jest też wiceszefem PO w Regionie Lubelskim a więc struktury nadrzędnej nad PO Lubliniem. Proponuje więc tym co piszą posty kompletnie nie odnoszące sie do artykułu żeby go przeczytali i to ze zrozumieniem. A ta rezygnacja to chyba wewnętrzne rozgrywki parti i to chyba racje ma "chacha" jak mówi o ograniu pewnej frakcji
0
Coraz bardziej podoba mi się Pan Żuk. Sobczak powinien być już dawno wysłany na trawkę. Wiecznie na odlocie, wiecznie podniecony. Bye,Bye Panie Jacku.
0
PO(Partia oszustów )to organizacja przestępcza mordująca Polskę i Polaków na czele z ryżym i wrednym Tuskiem,analfabetą i pośmiewiskiem całego świata Komorowskim a miejsce tych oszustów i złodziei tylko w koloniach karnych i praca do końca życia
0
I bardzo dobrze. Bo to d*** wołowa a anie manager. Żuk sie sprawdza i potrzebuje silnego zaplecza. Lublin nie ma czasu na wojenki baroników z "pcimia". Za dużo jest prywaty w działalności naszych przedstawicieli. i nic z tego dobrego nie wynika. Więcej robi PSL (pomimo iz to maly klub) niż członkowie największej partii w Polskim parlamencie. Czas wziąć za mordę muchy, marki i żmijany i niech się zaczna starać bo przepaść rośnie.
0
anna napisał:
,,sobczak,,,to taki nieudacznik,,,,za co sie wezmie to zle pokieruje,,,,,,sa z tego jego kierowania duze straty ,,,,jak wyrzucenie do kosza 1-wersji dokumentacji na budowe lotniska w swidniku ktora unia odrzucila,,,bo chcial sobczak robic ruchome schody i 12-kas biletowych,,,,panie sobczak ile to mln zl kosztowalo -ujawnij pan niech ludzie wiedza,,,,
Powiem więcej, nie nieudacznik, ale szkodnik: chwalił się: obiecałem i dotrzymałem słowa (odnośnie lotniska), tylko teraz okazało się, że lotnisko zbudowano z naruszeniem prawa. Prawnik, a takim mieni się pan S., powinien wiedzieć, że można coś budować wtedy, kiedy stan prawny jest jasny. Ale jest jeszcze jeden problem:kto odpowie za umocowanie (przy pomocy pana Sobczaka) na stanowisku pani Strojnowskiej i innych kolesi. Najprościej podać się do dymisji wtedy, kiedy powinno się być już wyrzuconym na zbitą twarz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: