Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Sobczak: Zrezygnowałem, bo mnie upokorzono

Utworzony przez Ewa, 20 października 2014 o 20:28 Powrót do artykułu
Panie Jacku powinien Pan zrozumieć,że PO upokarza nie tylko Pana ale cały naród.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Jacku powinien Pan zrozumieć,że PO upokarza nie tylko Pana ale cały naród.
  PO przede wszystkim upokarza tych nieudaczników z PiS  :lol:
0
Pan Jacek nie dostał czego sobie życzył, to się obraził, zrezygnował z kandydowania i najwyraźniej "nie wspiera" swojego obozu. To cecha polityka z 5 ligi. Przyjdzie PIS z Korwinem i Rydzykiem to się może zreflektuje. Tak jak też "upokorzona" Pani Ewa!
0
Słuszna decyzja Panie Jacku. Lubelskie PO strzeliło sobie w stopę układając listy samorządowe...Ku uciesze i tak mocnego u nas PiS-u
0
Ja głosuje na PIS, to jedyna partia prawdziwych Polaków.
0
A ten śmieciuch zakompleksiony nowakowski już się po jajach liże jak pies jakiś. jak jest taki rozpoznawalny, że go wybrali na szefa partii w Lublinie, to dlaczego śmieciuch jeden sam nie startuje? łatwiej jest obrażać innych i snuć nędzne intrygi niż wziąć się za uczciwą pracę. Lepiej się lizać po jajach z lipińskim. Rzygać się chce
0
PO przede wszystkim upokarza tych nieudaczników z PiS  :lol:
Mosz w tym  łbie  " jak baran w torbie " dobrze że to już margines i że reszta NARODU powoli ale jednak się rozwija !!!!
0
Pan Jacek nie dostał czego sobie życzył, to się obraził, zrezygnował z kandydowania i najwyraźniej "nie wspiera" swojego obozu. To cecha polityka z 5 ligi. Przyjdzie PIS z Korwinem i Rydzykiem to się może zreflektuje. Tak jak też "upokorzona" Pani Ewa!
I bardzo dobrze robi, ze nie wspiera. A ty Maxi powiedz mi czym się to PO różni od PiS?
0
Czego stoisz na torach, czego stoisz na torach?
0
I tu właśnie widać jak wyglądają wybory... ciekawe kto te fanty rozdaje? Kiedy trzecie miejsce na liście dla znanego polityka to już degradacja, a głosowanie przy urnach to już fikcja.
0
I tu właśnie widać jak wyglądają wybory... ciekawe kto te fanty rozdaje? Kiedy trzecie miejsce na liście dla znanego polityka to już degradacja, a głosowanie przy urnach to już fikcja.
Nie chodzi chyba o trzecie miejsce, ale o okręg wyborczy....to chyba jest napisane w artykule...
0
Nic prostrzego.Należy utworzyć nową partię.  S T Y K S.
0
powiem to jeden jedyny raz - nie ma zmiłuj ... oczywiście jest mi szkoda Jacka Sobczaka - to co prawda polityk z którym nigdy się nie zgadzałem ale z drugiej strony jednak jest to koś dla Lublina znaczący niestety tworzył formacje takie jak właśnie PO - tam nie ma zmiłuj bardziej niż gdzie indziej to również jego zasługa mówi się że nosił wilk razy kilak i w końcu poniósł i Sobczaka a nie trzeba było basiora tuczyć... ... problem polega na tym ze Jacek Sobczak nie rozumie ze stał się ofiara swego własnego dzieła stoi na tych torach a lokomotywa postępu już dawno pojechała ba w miedzyczasie i przewożnik kolejowy zbankrutował... jedyna szansa na to ze uda się zginać to szynobus na lotnisko... ... zawsze można liczyć na jakieś synekury albo rzucić partyjną legitymacją  i wstąpić do PiS ;-) pzdr    
0
PKS y dziękują za jego upokorzenie , zwłaszcza Biała Podlaska i tomaszów lubelski
0
Kiedys trzeba jak Margaret Thatcher.... powiedzieć dosc i odejsc na polityczna emeryturę. ... Panie Jacku .... juz czas.... juz wystarczy. ...
0
Teraz Jacek wiesz jak się czuli ci których Ty wcześniej upokarzałeś proponując im 9 mocne miejsce...
0
I bardzo lepiej! Potrzebny Pan jesteś temu regionowi jak k...ie deszcz!
0
wysławiajmy wojnĘ w PO jako jedynĄ higienę polskiej polityki   GŁOSUJEMY NA RUCH NARODOWY, KTÓRY OCZYŚCI KRAJ Z KŁAMSTWA, ZDRADY,  KORUPCJI I UBECKICH UKŁADÓW
0
PO najbliższych wyborach samozadowolenie władz lubelskiej Platformy zniknie niczym kamfora.
0
POdzielona, POkłócona PO POpłynie16 listopada. Ileż mozna sie nawzajem klócić i wycinać ? W rezultacie tych walk kandydatami PO są teraz miernoty których nikt nie eliminował bo byli żenująco słabi.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: