Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jadą po faworki". Zwolennicy toru znowu chcą blokować miasto

Utworzony przez wróżbita z radomia, 11 lutego 2015 r. o 11:11 Powrót do artykułu
A kiedy przeczytamy że jadą do psychiatry ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem ciekaw jaki to przyniesie skutek. Rowerzyści cyklicznie robili mase krytyczną i faktycznie wywalczyli sporo km ścieżek w Lublinie. Moze mieszkancy nie będą zadowoleni z takiej formy protestu, ale muszą wiedziec, ze im wiecej ludzi wyszaleje sie na torze tym mniej będzie to robiło na publicznych drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak chuja wywalczycie hahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chce prywatne miejsce parkingowe pod blokiem może to tansze szanowne władze lublina  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy przeczytamy że jadą do psychiatry ?
A co nie masz na bilet i trzeba Ciebie zawieść ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścigasz się ? Nie bo nie mam czym. Taki powinni mieć napis, na tych padakach. Że to w ogóle badania przechodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem ciekaw jaki to przyniesie skutek. Rowerzyści cyklicznie robili mase krytyczną i faktycznie wywalczyli sporo km ścieżek w Lublinie. Moze mieszkancy nie będą zadowoleni z takiej formy protestu, ale muszą wiedziec, ze im wiecej ludzi wyszaleje sie na torze tym mniej będzie to robiło na publicznych drogach.
hehe - to może zróbmy sztuczny sklep w którym można kraść to będzie mniej kradzieży ? co to za argument z d..y ? łaskę ktoś robi, że się nie ściga na drogach publicznych ? szantażować będzie - "jak nam nie wybudujecie toru to będziemy się ścigać po drogach publicznych ?"  tak to brzmi co napisałeś. To nawet nie chodzi o tor -  ma być czy nie być, pewnie że fajnie by było żeby był - co mi to szkodzi ? jak ktoś ma takie hobby to niech sobie je bezpiecznie uprawia w wydzielonym do tego miejscu - ale jak będą takie akcje jak utrudnianie ruchu to osoby, których to nie dotyczy będą się wkurzać i nie będą "dla zasady" popierać takiej inwestycji - to samo co blokowanie dróg przez rolników - co kurde ludzie postronni mają być zakładnikami bo ktoś czegoś chce ? to żeby się ktoś kiedyś nie zdziwił..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż dziw bierze, że miasto im ciągle szuka toru, ja bym z terrorystami w ogóle nie rozmawiał, wypadałoby ich olać ciepłym moczem w zamian za to jaką postawę przyjęli, roszczenia wymagania i żądania pod groźbą blokowania miasta, paszoł won niedojrzałe mendy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda nierobów! Wczoraj po Zelwerowicza dwóch takich się ścigało w Golfie 3. Ludzie auto do rozbiórki a oni na wyścigi! Aż dziw bierze, że wspaniały radny Tułajew jeszcze nie interweniuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie którzy żyja pasją do rajdów i cwiczyli na torze  maja dużo lepsze czasy reakcji i umiejętności od nie jednej osoby w nowoczesnych samochodach . Każdy jeździ czym może nie krytykujmy robią sporo dobrego  oddawali krew  wsparli domy dziecka a wy tylko  krytykujecie siedząc na tych wielkich dups.......kach  nie mając pojecia co znaczy pasja  bo nigdy jej niemieliśćie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E!!!! Komentatorzy, wiecie że jesteście śmieszni!???? Jeżeli jeźdżę po torze pojazdem przystosowanym na tor, mam nim przyjechać na miasto spowalniać ruch? Pojebało was? Oczywiście że przyjadę cywilnym autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam za torem, protestowałam,  kiedy była jeszcze szansa na uratowanie toru, ale teraz....płacz nad rozlanym mlekiem. Utrudnianie tylko życia innym mieszkańcom a co się z tym wiąże- coraz więcej ludzi będzie miało dość zwolenników toru i nic dobrego z tego nie wyniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był tor nie było problemu ale władze wolą wybudować w miejscu toru kolejne blokowiska bo to kasa jest dla nich ważniejsza niż pasja ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż dziw bierze, że miasto im ciągle szuka toru, ja bym z terrorystami w ogóle nie rozmawiał, wypadałoby ich olać ciepłym moczem w zamian za to jaką postawę przyjęli, roszczenia wymagania i żądania pod groźbą blokowania miasta, paszoł won niedojrzałe mendy
Po pierwsze najpierw poznajcie fakty a poźniej sie wypowiadajcie mieliśmy tor który został nam zabrany przez błedy miasta  które sie do tego przyznało wieco czym mowa  oddajcie nam to  co zabraliście a nie chodzi o branie zakładników tylko o pokazanie problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem o ich akcjach oddawali krew, zawiezli sterte czekolad do domów dziecka próbuja wszystkiego prezydent powinien sie wstydzic i tez zrobic cos dla tych co robia cos dla spoleczenstwa. Jade jutro z dzieckiem do lekarza, sprawdzalem ich trase na stronie wydarzenia wiec pojade inna zeby sie nie spoznic dla mnie to nie problem jestem tolerancyjny i rozumiem ludzi lekarze tez protestowali kosztem zdrowia i co takie panstwo inaczej sie nie dan zycze im powodzenia bo wole zeby kiedys moje dziecko mialo mozliwosc nauczenia sie ode mnie jazdy na torze a nie w niektorych osk.Nie moge dzis stwierdzic czy to potrzebne czy nie ale wole ich tor niz grube urzednicze tyłki. Rolnicy nie probuja rozmawiac tak jak oni tylko blokuja a nikt ich za bande nie ma...Akcje popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem o ich akcjach oddawali krew, zawiezli sterte czekolad do domów dziecka próbuja wszystkiego prezydent powinien sie wstydzic i tez zrobic cos dla tych co robia cos dla spoleczenstwa. Jade jutro z dzieckiem do lekarza, sprawdzalem ich trase na stronie wydarzenia wiec pojade inna zeby sie nie spoznic dla mnie to nie problem jestem tolerancyjny i rozumiem ludzi lekarze tez protestowali kosztem zdrowia i co takie panstwo inaczej sie nie dan zycze im powodzenia bo wole zeby kiedys moje dziecko mialo mozliwosc nauczenia sie ode mnie jazdy na torze a nie w niektorych osk.Nie moge dzis stwierdzic czy to potrzebne czy nie ale wole ich tor niz grube urzednicze tyłki. Rolnicy nie probuja rozmawiac tak jak oni tylko blokuja a nikt ich za bande nie ma...Akcje popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co roku z przyjeżdżaliśmy z Krakowa na tor, w tym roku przyjedziemy pozwiedzać miasto :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy przeczytamy że jadą do psychiatry ?
jeżeli tam będzie prezydent żuk to pojedziemy go odwiedzić, w sumie ratusz prawie jak psychiatryk dlaczego by nie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie którzy żyja pasją do rajdów i cwiczyli na torze  maja dużo lepsze czasy reakcji i umiejętności od nie jednej osoby w nowoczesnych samochodach . Każdy jeździ czym może nie krytykujmy robią sporo dobrego  oddawali krew  wsparli domy dziecka a wy tylko  krytykujecie siedząc na tych wielkich dups.......kach  nie mając pojecia co znaczy pasja  bo nigdy jej niemieliśćie
Nie mieliście - piszemy oddzielnie pasjonatko od 7 boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie oddali do domu dziecka tonę czekolad........... które wcześniej za darmo dostali .......... jest się czym chwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...