Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jadą po faworki". Zwolennicy toru znowu chcą blokować miasto

Utworzony przez wróżbita z radomia, 11 lutego 2015 r. o 11:11 Powrót do artykułu
Brawo Panowie i Panie. Walczcie o swoje bo nikt wam nic nie da, tym bardziej złodzieje z urzędów. Co to za rozwój motoryzacji skoro zamyka się kluczowe miejsce jakim jest TOR w Lublinie. Rozkradną ten kraj całkowicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna zablokowac miasto nie jeżdząc powoli... Wystarczy wybrać się w kilka samochodów na te ronda w Lublinie, które nie maja sygnalizacji świetlnej, a nawet na te z sygnalizacją. Ponieważ samochód na rondzie ma pierszeństwo, to zaden inny nie będzie mógł wjechać... Np rondo na JP2 (przy biedronce), przy Nowym Świecie, na Rusałki i obok Makro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo inwestora na tor mamy dawno tylko czekamy żeby miasto do spółki wniosło teren jak twierdził żuk (partnerstwo publiczno-prawne ) do stadionów,basenów,lodowisk nikt ze społeczeństwa nie musiał szukać inwestorów-czujesz problem wielki podatniku !!!
CISNĄĆ tych z ratusza , niech pokażą że coś robią dla społeczeństwa , ile było walki o tor dla motocrosowców i nic nie zrobiono. A KUBA  PIĄTEK  ładnie się zapowiadał na rajdzie Dakaru , pech chciał że nie ukończył. Jeśli by ukończył to jestem pewien ilu by miał , ojców że mu pomogli i dumnie pierś wypinali . A to zasługa jest jego ojca DARKA ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Finansować? A ile to twoja rodzina wydaje na to "finansowanie"? Myślisz,że twój żałosny podatek odprowadzony od najniższej krajowej cokolwiek nam sfinansuje? Śmieszne! Wielu zwolenników toru płaci dużo wyższe podatki niż cała twoja rodzina razem wzięta. Ja w takim razie mam gdzieś leczenie twojej rodziny! Nie mam ochoty finansowac twojej zachcianki w postaci bezpłatnej służby zdrowia. Sam leczę się prywatnie, a składki na leczenie takich jak ty muszę nadal płacić!
  Zastanów się zanim coś napiszesz. Jako płatnik podatków gminnych mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat wykorzystywania publicznych środków. O ile mógłbym się choć przez chwile obiektywnie pochylić nad Waszym problemem to tego nie zrobię z bardzo prostego powodu - nie akceptuje manifestowania swoich potrzeb poprzez metody szantażu, blokad i utrudniania wszystkim życia. Koniec tematu. PS.Nie zarabiam jak Ty najniższej krajowej lecz podobnie jak Ty  korzystam z prywatnej służby zdrowia (taką mamy rzeczywistość).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO RZUCA BŁOTEM, SAM NIE MOŻE MIEĆ CZYSTYCH RĄK To dla pieniaczy.....Panowie....cała prawda o was.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...