Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niektórym ratownikom wydaje się ,że po kursie mają status lekarza a to jedynie trochę przeszkoleni ,bez wielkich szkół pracownicy.Kultury trochę bo nieraz nie wiedzą komu tej"pomocy" udzielają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli to pijak i do tego chory to nie powinni go ratować, jednego pijaka mniej, rodzina przynajmniej odpocznie psychicznie i finansowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez bylam swiatkiem takiego zdarzenia bylysmy z  kolezanka w media i zobaczylysmy przez szybe ze jakis Pan lezy na przystanku , mezczyzna ktory stal obok tego pana nawet nie spojrzal , wiec   z kolezanka ruszylysmy na pomoc. chwile potrwalo nieczym przesliszmy przez swiatla wtedy mloda dziewczyna okolo 25 lat zadzwonila juz po karetke pomoglismy jej polozyc mezczyzne w  pozycji bezpiecznej. proszac Pana ktory stal obok zeby nam pomogl przewrocic mowil ze nie on nie wie jak. Nastepnie jakas kobieta chodzila wokol nas i mowila zebysmy nie ruszali bo to pijak szkoda czasu po co rusza. Od Pana potrzebujacego pomocy nie bylo czuc alkoholu tym bardziej iz byl czysto ubrany i nie wygladal na pijaka. Nie liczylo sie dla nas czy pijany czy  nie , najwazniejsze bylo zeby uratowac zycie!!! Dodam ze razem z  kolezanka mamy po 20 lat , a teraz mowia ze mlodzi nie maja szacunku do starszych.mlodzi czasami  lepiej potrafia sie zachowac od starszych osob ktore smieja sie i sa obojetni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym ratownikom wydaje się ,że po kursie mają status lekarza a to jedynie trochę przeszkoleni ,bez wielkich szkół pracownicy.Kultury trochę bo nieraz nie wiedzą komu tej"pomocy" udzielają.
Sa też ratownicy, którzy mają wiekszą wiedzę niż nie jeden lekarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "taka prawda"! Jestem ciekawy po jakiej Ty jesteś szkole bądź "kursie", że się w ten sposób wypowiadasz na ten temat?? Widać, że nie masz bladego pojęcia jakie wykształcenie trzeba mieć żeby jeździć z zespołach RM. Radzę poczytać ustawę o PRM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa też ratownicy, którzy mają wiekszą wiedzę niż nie jeden lekarz...
Większość właśnie takich " ratowników ",tylko pawulonem leczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Curwa.każda zapluta i pijana morda powinna płacić za pzrewiezienie do szpitala, mycie, nocleg i nakarmienie. Ja nie chcę aby pijane mordy były wożone na koszt mój i innych. Kierowca czy ktokolwiek z karetki mają rację bo tez nie chca wozić zasranych, zarzyganych i ziejących denaturatem meneli. Pijany niech płaci !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również uważam, że kultura niektórych podkreślam niektórych czlonków zespolów ratowniczych pozostawia wiele do zyczenia. Ratownikiem zostać można po ukończeniu min. 2 letniego studium medycznego lub 3 letnich studiów licencjackich. Większość szczególnie starszej kadry jest własnie po studium. Wiadomo, że jeżeli pracujecie na kontraktach i jesteście przemęczeni wolelibyscie nie mieć wyjazdó tylko odespać. Uważam jednak że taki zawód wybraliście i nie macie prawa wyglaszać niewybrednych komentarzy pod adresem swoich pacjetów, naśmiewać się z nich etc. co neistety jest dosć często przez niektórych uskuteczniane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy ksiadz to pedofil? Kazdy kto pracuje w ZRM to łowca skór? Hejcie jeden z drugim, siedzisz w domu i tylko piszesz wredne komentarze. Komu tu dzisiaj dopiec zeby siebie dowartosciowac? Idz na "kurs" popracuj i zobaczysz jak pojedziesz po 10, 15 pijaka ktory ma pozniej zrobiony tomograf od stop do glow a Twoja Matka musi czekac na zabieg lub wizyte u specjalisty przez kilka miesiecy/lat. Bedziesz inaczej spiewal! I rusz sie, zostaw ten komputer i zajmij sie zyciem. Swoim zyciem! Jesli wogole jakies masz. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy ksiadz to pedofil? Kazdy kto pracuje w ZRM to łowca skór? Hejcie jeden z drugim, siedzisz w domu i tylko piszesz wredne komentarze. Komu tu dzisiaj dopiec zeby siebie dowartosciowac? Idz na "kurs" popracuj i zobaczysz jak pojedziesz po 10, 15 pijaka ktory ma pozniej zrobiony tomograf od stop do glow a Twoja Matka musi czekac na zabieg lub wizyte u specjalisty przez kilka miesiecy/lat. Bedziesz inaczej spiewal! I rusz sie, zostaw ten komputer i zajmij sie zyciem. Swoim zyciem! Jesli wogole jakies masz. Pozdrawiam
Tylko potrafisz pluć jadem albo pawylonem,jak ci draniu nie wstyd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pluje jadem? Dla Twojej informacji nie ma juz pawulonu:) wiec skoro nie wiesz to sie nie wypowiadaj :) co robisz w zyciu? Gdzie pracujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pluje jadem? Dla Twojej informacji nie ma juz pawulonu:) wiec skoro nie wiesz to sie nie wypowiadaj :) co robisz w zyciu? Gdzie pracujesz?
Księgową w Amber-Gold byłam,a teraz na bezrobociu,dlaczego pytasz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księgową w Amber-Gold byłam,a teraz na bezrobociu,dlaczego pytasz ??
No bo nie masz najwidoczniej co robić, tylko obrażasz porządnych ludzi :) Pracuje w systemie i jestem z tego dumny, dobrze wykonuje swoje obowiązki i nie życzę sobie żeby Pani nazywała mnie draniem :) no tak, skoro takie księgowe zatrudniali to się nie dziwie, że tak skończyli :) Uzdrawiam Serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe... na bank był najebany!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM MAM SĄSIADA PIJACZKA KTORY DOŚĆ CZĘSTO WZYWA PO PIJAKU KARETKĘ KTORA MOŻE BYĆ POTRZEBNA KOMUŚ W TYM CZASIE NA PRAWDĘ  I BARDZO MNIE TO DENERWUJE ,,PIJANE BYDLE DAWNO POWINNO BYĆ UŚPIONE ALE PRAWO ZABRANIA I POMIMO TEGO ŻE ZAPLACIL JUZ 500 ZL ,KARY I WYLAPAL KILKA KOPOW TO DALEJ WZYWA ,,ROZUMIEM ZDENERWOWANIE RATOWNIKA I JEŻELI BYL PIJANY TO TA OBRAŻONA PRZYPADKOWA RATOWNICZKA POWINNA ZAPLACIĆ ZA INTERWENCJE KARETKI ,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo nie masz najwidoczniej co robić, tylko obrażasz porządnych ludzi :) Pracuje w systemie i jestem z tego dumny, dobrze wykonuje swoje obowiązki i nie życzę sobie żeby Pani nazywała mnie draniem :) no tak, skoro takie księgowe zatrudniali to się nie dziwie, że tak skończyli :) Uzdrawiam Serdecznie!
Trzy dni temu w Małopolsce policja zatrzymała ambulans, wszyscy trzej ,cała obsługa naje bani jak dynamit,nie jesteśćie lepsi od tych pijaczków co czasem musicie podebrać z ulicy....  Dranie jedne.....jak nie pawulon to gorzoła na pokładzie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy dni temu w Małopolsce policja zatrzymała ambulans, wszyscy trzej ,cała obsługa naje bani jak dynamit,nie jesteśćie lepsi od tych pijaczków co czasem musicie podebrać z ulicy....  Dranie jedne.....jak nie pawulon to gorzoła na pokładzie !!!
Nie kłam. Napili się już po pracy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "taka prawda"! Jestem ciekawy po jakiej Ty jesteś szkole bądź "kursie", że się w ten sposób wypowiadasz na ten temat?? Widać, że nie masz bladego pojęcia jakie wykształcenie trzeba mieć żeby jeździć z zespołach RM. Radzę poczytać ustawę o PRM.
Mnie już kursy niepotrzebne ale sąsiad po zawodówce takim ratownikiem jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...