Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A mnie udrapał kot. Droga redakcjo, mogę liczyć na artykuł? Przyślę zdjęcie kota i swojej ręki - będzie jak w Super Expresie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy skorpion kąsa? przecież nie robi tego otworem gębowym tylko żądłem. Jak to jest?
0
Jadowity skorpion!JA mam żone!!!Lekarz powiedział że nie ma na nią żadnej odtrutki.
0
to ze kot cie pogryzł to nic takiego. ty zagryź kota dopiero wtedy będzie o czym pisac cwaniaczku
0
Jeśli pan chciał mieć takie miłe zwierzątko to z pewnością brał pod uwagę ewentualne niebezpieczeństwa , jest tyle zwierzątek do przytulania i okazywania im serca dlaczego akurat te niebezpieczne ?
0
38 milionów Polaków jest kąsanych przez bandę rudego lisa - o tym trzeba pisać
0
To ukąszenie tego skorpiona to takie samo jak Pszczoły naszej. Boli-bo boleć musi i puchnie. To już szerszeń ma 10x silniejsze ukąszenie od tego skorpiona który uciekł. Ale w gazecie to się szuka sensacji.
0
trzymanie takich gadów w sztucznych warunkach( w mieście !!!) to jest w ogóle deb***izm
0
deb***izm? Założę się że twoja wiedza o tych zwierzętach jest zerowa więc takie wypowiedzi jak twoja jest "deb***izmem".
0
jbc to skorpion to nie gad...to stawonóg
0
gogolo czy jak ci tam człowieczku, a skąd wiesz jaki skorpion go dziabnął? może to tylko pierwsze lepsze przykładowe zdjęcie co?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: