Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak 2-latka kibicuje klubowi Lublinianka (wideo)

Utworzony przez Kibic, 19 maja 2010 r. o 15:52 Powrót do artykułu
Cudo!!! Ta dziewczynka wybrała to co lepsze !!! Świdnik pozdrawia kibiców Lublinianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Kibic !!! nawet ładnie klaszcze! Czy na Lubliniankę można przyjść z dziećmi tak po prostu na mecz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przednie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Drugiej bramy już tak łatwo nie oddamy ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andy napisał:
Super Kibic !!! nawet ładnie klaszcze! Czy na Lubliniankę można przyjść z dziećmi tak po prostu na mecz?
Ależ oczywiście, zapraszamy serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fan Lublinianki napisał:
Ależ oczywiście, zapraszamy serdecznie.
To na Lubliniankę można przyjść z dziećmi tak po prostu na mecz i nie biją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alka napisał:
To na Lubliniankę można przyjść z dziećmi tak po prostu na mecz i nie biją?
Czy staruszek, czy małolat, czy kobieta, czy mężczyzna - nikomu z głowy nie spadnie włos. Nas (kibiców) interesuje tylko wspieranie naszej lubelskiej jedenastki. Bardzo pomocna w tym jest pozytywna atmosfera na stadionie, a do jej tworzeniu na pewno przysłuży się obecność Pani/Pana oraz Pani/Pana dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lubliniankę przychodzą fani spod czerwonej gwiazdy, z kogutami na głowie wiec po dość solidnej dawce emocji nie chce się chuliganić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KS-iak napisał:
Na Lubliniankę przychodzą fani spod czerwonej gwiazdy, z kogutami na głowie wiec po dość solidnej dawce emocji nie chce się chuliganić.
wybacz,chyba stoimy w różnych miejscach stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas wracam do tego filmu, jest kapitalny, 2 letnia dziewczynka, a tak śpiewa !! fantastyczne !!! Znalazłem nawet stronę Lublinianki Lublin, następny mecz jest w Poniatowej, ale na następny muszę się wybrać sam z dziećmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fan Lublinianki napisał:
Czy staruszek, czy małolat, czy kobieta, czy mężczyzna - nikomu z głowy nie spadnie włos. Nas (kibiców) interesuje tylko wspieranie naszej lubelskiej jedenastki. Bardzo pomocna w tym jest pozytywna atmosfera na stadionie, a do jej tworzeniu na pewno przysłuży się obecność Pani/Pana oraz Pani/Pana dziecka.
Chyba się skuszę!!! Niestety myślałam (za co teraz przepraszam) że każdy mecz to mordobicie Ta mała jest przesłodka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Motorze jest multum takich dzieci szkoda, że o tym nie napiszecie. Piszecie tylko wtedy kiedy coś się dzieje na stadionie. Na ostanim meczu z Górnikiem Łęczną było multum rodzin i co napisał ktoś o tym ???? Nic ! A jak dziecko na Lublinianace coś krzyczy to już piszecie. Żenada pseudo dziennikarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lubliniance jest spokój ponieważ nie chodzi tam hołota. Zdać sobie jednak trzeba sprawę, że stadion na Wieniawie to ruina i naprawdę trzeba wykazać się sporą wyrozumiałością dla warunków jakie tam panują. Miejmy nadzieje, że niedługo się to zmieni i warunki choć trochę ulegną poprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Na Motorze jest multum takich dzieci szkoda, że o tym nie napiszecie. Piszecie tylko wtedy kiedy coś się dzieje na stadionie. Na ostanim meczu z Górnikiem Łęczną było multum rodzin i co napisał ktoś o tym ???? Nic ! A jak dziecko na Lublinianace coś krzyczy to już piszecie. Żenada pseudo dziennikarze.
Hehe i znowu obrażony bo ktoś czegoś nie zrobił a przecież jego klubowi się to należy z urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny film. Oby ten zacny klub wreszcie wyszedł na prostą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andy napisał:
Cały czas wracam do tego filmu, jest kapitalny, 2 letnia dziewczynka, a tak śpiewa !! fantastyczne !!! Znalazłem nawet stronę Lublinianki Lublin, następny mecz jest w Poniatowej, ale na następny muszę się wybrać sam z dziećmi
nie w poniatowej lecz w piotrowicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwa pytania do kibiców. 1. Czy nie dziwi was fakt, że na polskich stadionach za pisanie na transparentach haseł np. " 17 września - nóż w plecy" itp. kluby muszą płacić kary pieniężne? Że pobicie przez tzw. kiboli jakiegoś gościa może im ujść na sucho a za samo skandowanie "antysemickich" haseł trafiają od razu przed sądy 24-godzinne? Nawiasem mówiąc, to nasi "starsi bracia" muszą mieć niezły ubaw oglądając w mediach jak kibice z polskich klubów leją się jak pod Grunwaldem a sami dzięki paragrafom prawnym mogą posyłać przed sądy za jakikolwiek choćby przejaw "antysemityzmu". 2. Jak to jest, że na Mistrzostwach Europy występuje reprezentacja Izraela? Przecież to fakt powszechnie znany, że Ziemia Święta, na której obecnie leży TO państwo znajduje się w Azji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klub kibica Lubliniana to AntiFa - brudasy, pedały, narkomani, toczy ich HiV i Aids, zaćpane, poprosti odpady społeczne a jak jest mecz z Chełmmianka to nie ma ani jednego ścierwojada na stadionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin napisał:
klub kibica Lubliniana to AntiFa - brudasy, pedały, narkomani, toczy ich HiV i Aids, zaćpane, poprosti odpady społeczne a jak jest mecz z Chełmmianka to nie ma ani jednego ścierwojada na stadionie
Kibic Motoru Lublin jak zwykle błysną wrodzoną inteligencją. Jesteście super wasze komentarze są bezcenne, jeden lepszy od drugiego. Proszę napiszcie coś jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin napisał:
klub kibica Lubliniana to AntiFa - brudasy, pedały, narkomani, toczy ich HiV i Aids, zaćpane, poprosti odpady społeczne a jak jest mecz z Chełmmianka to nie ma ani jednego ścierwojada na stadionie
jestem w klubie kibica i ani nie mam hiva ani nie zjada mnie adidas narkotyków nie brałem i jeszcze do tego mam narzeczoną a nie narzeczonego!! a na filmiku jak widać jest dziecko które nie powstało ze związku dwóch pedałów. Może nie jesteśmy kozakami którzy chcą wszystkich napier***ać ale uwielbiamy piłkę i kochamy KSLubliniankę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...