Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak dobrze znasz ulice Lublina? QUIZ

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 kwietnia 2017 r. o 11:13 Powrót do artykułu
W pytaniu 4 przy wyświetlaniu odpowiedzi jest błąd, wyskakuje że w Lublinie są 2 ulice zaczynające się na KU... a są: Kunickiego, Kurantowa, Kustronia... jak dla mnie to trzy, chyba że nie umiem liczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durniejszego quizu dawno nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba czytać uważnie. Pytanie dotyczy SŁOWA "Ku", a nie SYLABY "Ku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁABE TO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quiz nie do rozwiązania bez planu Lublina w ręku. Równie dobrze można zadawać pytania o Warszawę lub ile zębów w doopie ma Goździkowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku kto wymysla takie glupie kuizy. Po raz kolejny potwierdza się że w DW pracują debile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiota zrobił ten quiz ... po 1 pytaniu wyłączyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie lepiej z nazwami rond. Założę się że nikt poza bezradnymi z pisu którzy te nazwy wymyślali nie jest w stanie ich zapamiętać ani mało kto z nich korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentujących poniżej: Może jednak quiz nie jest głupi i nie wymyślili go debile tylko po prostu jest dla Was za trudny? Ponad połowa pytań to podstawowa wiedza która zna albo przynajmniej powinna znać większość ludzi mieszkających w Lublinie kochane sloiczki - Lublin to nie tylko PKS, Miasteczko Akademickie, Krakowskie Przedmieście i galerie handlowe:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mów, że tak z głowy wiesz ile osób jest na stałe zameldowanych przy jakiejś ulicy czy tez jakich imion patronów ulic jest najwięcej. Pytania są debilne i niektóre nie maja nic wspólnego z wiedzą o mieście. Mieszkam w Lublinie od urodzenia czyli od 1968 roku i rozwiazałem ten quiz bardziej z ciekawości jak głupie bedzie nastepne pytanie niż z potrzeby sprawdzenia swojej wiedzy. Miałem 9 punktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurpiowska, Kukułcza, Ku Farze, Ku Słońcu, Kujawska... wstyd robić taki quiz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akurat jest dobrze - w pytaniu jest od słowa "Ku" a nie liter czy też sylaby Ku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quiz kretynski.Co za znawca Lublina wymyślił pytania, żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki quiz taka gazeta, nudziło im się w redakcji w Wielki Piątek, to wymyślili - a tam damy quiz dla plebsu. Tabliczka z nazwą ulicy Nadbystrzycka czy rzeczywiście jest aż na osiedlu Poręba według DzW? No chyba, że ktoś ją przeniósł i przestawił dla jaj. Może redakcji chodziło o osiedle Górki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubickiego, Kuratora, Kubickiego, Kukułcza Kustronia itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre nie ma w Lublinie ul Rusałki dobre dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo nie ma. Jest ulica Rusałka, a nie Rusałki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna "RUSAŁKA" dużo "Rusałek" lub "Rusałków".Tak też grzecznie nazywają na niegrzeczne dziewki.....A może chodzi o Rusałkę co wyszła z Bystrzycy i szła na północ no i doszła ta Rusałka do asfaltu i stało sie?A dlaczego przy tej ulicy jest tak dużo budowlanki? Rusałka budowlana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam lepszy quiz: Jest takie rondo Berbeckiego na Kalinowszczyźnie. Tam dookoła są wytyczone ścieżki rowerowe i pasy dla rowerów przecinają jezdnie. Rowerzysta ma zawsze pierwszeństwo jeśli jeżdziłby tymi ścieżkami i pasami dookoła ronda. Ile minut przeżyje wierząc w swoje pierszeństwo ? Są jakieś typy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wam układał ten Quiz tępaki?? od kiedy w Lublinie nie ma ulicy rusałki 9. Czy ul. Mościckiego jest przedłużeniem ul. Rusałki? 1. Tak, obie ulice spotykają się na skrzyżowaniu z ul. Dolnej Panny Marii 2. Ulice wzajemnie się przecinają, ale jedna nie przechodzi w drugą 3. W Lublinie nie ma ulicy o nazwie „ul. Rusałki”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...