Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak dojechać na lotnisko Lublin? „Jestem rozczarowany”. List Czytelnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2017 r. o 20:40 Powrót do artykułu
korporacja e -taxi najtaniej dojedziesz 40-50 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo - Strażak Pawlak, rozwaliliście rolnictwo indywidualne przez ustawę o uboju, teraz żaden chłop nie chce hodować nic u siebie bo grożą 2 lata więzienia i masę kosztów biurokracji. Zakazaliście wycinania drzew więc ludzie nie inwestują w działki, robicie interes na lotnisku do którego nie można dojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za***aj na piechotę mędo mazikowa, a najlepiej do doncaster.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Splyw Kajakowy opcja 4 ale  w planach na rok 2025 , dopiero przekopuja sie do Bystrzycy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiej informacji że koszt wynosi 36 zł. Jest informacja ze 1,80. Pasazer sam sobie wyliczył 36 zł gdyż wyszło mu to z mnozenia 20 km x 1,8.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko, które stać na wycieczki dla "nadzwyczajnych" za miliony nie stać na 100 składanych krzeseł dla podróżnych? Bo rozumiem, że osoby odprowadzające, niemające bagażu, mogą sobie krzesełko ze sobą zabrać? Wstud! Dziadostwo, jak zwykle w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co było budować te lotnisko, jak daleko? Nie lepiej było jak chciał PSL w Niedźwiadzie, nikt by nie dojechał byłby spokoj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nieprawda co pan pisze od 16;20 czyt am 16;10 moment czas leci bo jest odprawa i jest gdzie udsiasc bo 180osob nie przychodzi od razu tylko etapami wez czlowieku sie opanuj a taryfa ze srodmiescia kosztuje 40zl chyba ze jedziessz z motycza to chyba cie stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda połączenia mogły by lepiej wyglądać ale, że 2 godziny to długi czas oczekiwania no to sorry. Koleżka dupa i tyle. Mógłbym napisać esej o tym ile czeka się czasami na lotnisku JFK w NY, Heatrow w Lądku zdroju i w kilku jeszcze portach tylko po co. Żeby nie potrafić zorganizować sobie czasu na 2 h a nawet to mniej wychodzi bo bramki, odprawa, wsiadanie itp to trzeba być tępakiem i tyle. Ale już najbardziej mnie dziwi, że list takiego tępaka "przedrukowuje" Dziennik Wschodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze samolot powinien podjechac i zabrac go spod domu to byloby optymalne rozwiazanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno leciałam do Luton wylot ok 6 rano.. kompletnie nie miałam jak się dostać na lotnisko o tej porze. Jestem bardzo zawiedziona, że zawieszono busa z Lublina do Świdnika. a rozkład mpk na weekend to już tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to od początku był poroniony pomysł robić komunikację z lotniskiem w ten sposób. Leży ono tak blisko miasteczka Świdnik, że bez trudu można było wpuścić linie autobusowe i ten śmieszny pociążek w system komunikacji Lublin-Świdnik. I tak 90% Świdnika dojeżdża do pracy w Lublinie. A tu mamy oddzielną komunikację dla lotniska, na którym pojawiają się 2 samoloty na dobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby było lotnisko w Niedźwiadzie to i z dojazdem nie mielibyśmy problemów,a tak w podlubelskiej wsi same kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dojechać na lotnisko Lublin? Jak to jak? Złap bociana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak to taki kraj, gdzie słowo koordynacja straciło znaczenie w 1989 roku. Od tamtej chwili każdy robi po swojemu na zasadzie - miał byc dojazd to jest, ale że nie skomunikowany z innymi przewoźnikami - a co to kogo obchodzi. I takie podejście panuje do dzisiaj, a najlepsze jest to, że nikt się nie chce tym zająć i każdy ma to gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tak było od zawsze, podobnie jest z dworcem PKP (trolejbusy odjeżdżały w momencie wjazdu pociągu na peron i podróżny nie miał możliwości zdążyć). Dziwnym trafem traciły i tracą na tym publiczni przewoźnicy - MPK czy PKP a zyskują prywatne firmy taksówkarskie - PRZYPADEK????? Ja w takie przypadki nie wierzę a Wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...