Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciągle dziennik wschodni pisze o ukaraniu także za oklejenie tego auta, nie wiem nie znam się więc proszę dzienniku napisz jakiś jeden paragraf czy coś tam dlaczego za to miałby być ukarany ?? W słowniku takiego słowa chyba nie ma i chyba zakazane nie jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenia właściciela auta są coraz śmieszniejsze. "Samochód reklamowy, tylko na pokazy motoryzacyjne". Ktoś mu dobrze doradza jak się bronić, ale chyba już za późno. Wszyscy wiedzą, że facet jeździł nim codziennie po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ktoś ma samochód z napisem MILICJA to też dostanie mandat czy sprawę w sądzie bedzie miał ??? Bo auto też jest w barwach policji i posiada światło niebieskie i syrene .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosy Antek jak przystało pędzi choć rozumu mało! LU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA - SZKODZI Samo posiadanie sygnałów dźwiękowych i świetlnych jest zabronione i podlega przepadkowi, bez względu czy są one własnością kierującego /właściciela pojazdu itd. a także podlega karze grzywny. 2) imitacja pojazdu w barwy policji niemieckiej, kiedy jestesmy w UE, jest schengen itd - tak samo podlega pod artykuły. 3) jeżeli auto jest reklamowe i na wystawy - to nie porusza się po drogach i nie podlega upord... a jak jeździ po drogach to podlega i nie ma w aktach prawnych definicji "auta reklamowego". Właściciel robi z siebie kretyna i idiotę, a firma ubieramsamochody zaciera ręce bo ma frajera, który ją reklamuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA - SZKODZISamo posiadanie sygnałów dźwiękowych i świetlnych jest zabronione i podlega przepadkowi, bez względu czy są one własnością kierującego /właściciela pojazdu itd. a także podlega karze grzywny.2) imitacja pojazdu w barwy policji niemieckiej, kiedy jestesmy w UE, jest schengen itd - tak samo podlega pod artykuły. 3) jeżeli auto jest reklamowe i na wystawy - to nie porusza się po drogach i nie podlega upord... a jak jeździ po drogach to podlega i nie ma w aktach prawnych definicji "auta reklamowego".Właściciel robi z siebie kretyna i idiotę, a firma ubieramsamochody zaciera ręce bo ma frajera, który ją reklamuje.
Ja to wiem,ty to wiesz,znajacy przepisy to wiedza ale tłumacz cebulakom to powiedza,ze nie masz hobby i zazdroscisz :)taka wyrosnieta nieogarnieta gimbaza a sadza sie,ze fajny bo łamie prawo,mogł sobie jeszcze na szybie tyłu jebnac jp na 50 procent do kompletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle dziennik wschodni pisze o ukaraniu także za oklejenie tego auta, nie wiem nie znam się więc proszę dzienniku napisz jakiś jeden paragraf czy coś tam dlaczego za to miałby być ukarany ?? W słowniku takiego słowa chyba nie ma i chyba zakazane nie jest ?
MoGhu poczytaj komentarz powyzej i zamilknij bo sie osmieszasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja to niech złodziei łapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz wrogą nam ustawę 1066 podpisaną przez komorowskiego: Na przykład, stosowanie środków przymusu bezpośredniego w stosunku do polskich demonstrantów. Wyobrażacie sobie sytuację, w której na przykład niemiecka policja, pacyfikuje Marsz Niepodległości w Warszawie? To już nie wystarczą nam niemieckie bojówki Antify (lewackie bojówki przyjeżdżające do Polski robić zadymę i bić uczestników patriotycznych demonstracji – przyp. red.)?! Żeby nie pozostać gołosłownym – art. 12 opisywanej przeze mnie ustawy przewiduje chociażby specjalne szkolenia, dotyczące ZASAD I WARUNKÓW UŻYCIA BRONI PALNEJ przez zagraniczne służby! Jak mówił Kolonko: „ONI MOGĄ STRZELAĆ DO WAS”! Idźmy dalej, służby państw obcych mają teraz prawo do aresztowania każdego obywatela polskiego (z wyjątkiem osób objętych immunitetem) na 48 godzin. Mogą też go przesłuchiwać, fotografować, zbierać odciski palców… Art. 8 ust. 1 pkt 3 gwarantuje też możliwość „wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego”. Zródlo za pikio.pl/ustawa-1066-niebezpieczna-dla-spoleczenstwa/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz wrogą nam ustawę 1066 podpisaną przez komorowskiego: Na przykład, stosowanie środków przymusu bezpośredniego w stosunku do polskich demonstrantów. Wyobrażacie sobie sytuację, w której na przykład niemiecka policja, pacyfikuje Marsz Niepodległości w Warszawie? To już nie wystarczą nam niemieckie bojówki Antify (lewackie bojówki przyjeżdżające do Polski robić zadymę i bić uczestników patriotycznych demonstracji – przyp. red.)?! Żeby nie pozostać gołosłownym – art. 12 opisywanej przeze mnie ustawy przewiduje chociażby specjalne szkolenia, dotyczące ZASAD I WARUNKÓW UŻYCIA BRONI PALNEJ przez zagraniczne służby! Jak mówił Kolonko: „ONI MOGĄ STRZELAĆ DO WAS”! Idźmy dalej, służby państw obcych mają teraz prawo do aresztowania każdego obywatela polskiego (z wyjątkiem osób objętych immunitetem) na 48 godzin. Mogą też go przesłuchiwać, fotografować, zbierać odciski palców… Art. 8 ust. 1 pkt 3 gwarantuje też możliwość „wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego”. Zródlo za pikio.pl/ustawa-1066-niebezpieczna-dla-spoleczenstwa/
  LUDZIE TEGO CO PISZESZ RACZEJ NIE POJMUJĄ ,WOLĄ PISAĆ O BZDETACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyruszam w miasto, lansuję się. Mówią mi gangsta, szacunek jest. Robię co lubię, żyję jak chcę. We wszystkich knajpach. Już znają mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ktoś ma samochód z napisem MILICJA to też dostanie mandat czy sprawę w sądzie bedzie miał ??? Bo auto też jest w barwach policji i posiada światło niebieskie i syrene .......
  Prawdziwi pasjonaci aut zabytkowych wiedzą że aby jeździć takim zabytkowym samochodem z takimi oznaczeniami występuje się do komendanta wojewódzkiego o zgodę. Przeważnie nie ma z problemów pod warunkiem zakrywania ,,kogutów'' na drogach publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał dodać że miał również sygnały swietlne wykorzystywane przez policje (ukryte pod maską) a to jest zabronione!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ktoś ma samochód z napisem MILICJA to też dostanie mandat czy sprawę w sądzie bedzie miał ??? Bo auto też jest w barwach policji i posiada światło niebieskie i syrene .......
Czytaj wcześniejsze posty ze zrozumieniem bo tam było napisane co trzeba zrobić żeby pojazdem z napisem Milicja jeździć!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Puzio. Nie ma już w Polsce czegoś takiego jak sąd grodzki !!! Proponuję wrócić do gimnazjum i się na uczyć na lekcji Wiedza o Społeczeństwie ! Jak byłbym pana szefem to juz by został pan zwolniony za nierzetelne wykonywanie swojej pracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę? Nigdy nie postrzegałam tego typu problemów w tych kategoriach. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten facet kręci, ale o syrenie to już zapomniał ze miał zamontowane? Takie wyposażenie jest przeznaczone tylko la pojazdów uprzywilejowanych, ten pojazd takim nie jest do tego trzeba mieć uprawnienia do jazdy autem uprzywilejowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...