Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Lublin promował się w Londynie

Utworzony przez koko, 24 maja 2009 r. o 11:12 Powrót do artykułu
epoka 21 napisał:
POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstw POpaprancy dosc kłamstwPOpaprancy dosc kłamstw
Posraj się na rzadko zapiekły matołku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.polonica.net DA MYSLACYM POLAKOM ODPOWIEDZ NA PYTANIE DLACZEGO POLSKA I POLACY SA SySTEMATYCZNIE NISZCZENI I SAKZANI NA ZAGLADE. WWW:POLONICA.NET
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Lublinie jest praca. Oferty są w internecie - mówi przedstawiciel firmy Adecco" Wszedłem na www.adecco.pl Zakładka "Dla kandydatów" Wielki tytuł na środku strony "Znajdź pracę". Spoko, to poszukam wchodzę na link "Szukasz pracy? Szukaj jej z nami" W lokalizacji wybieram Lublin. Moim oczom ukazuje się piękna strona z napisem "Nie znaleziono ofert pracy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CzarnyZajaczek napisał:
"W Lublinie jest praca. Oferty są w internecie - mówi przedstawiciel firmy Adecco" Wszedłem na www.adecco.pl Zakładka "Dla kandydatów" Wielki tytuł na środku strony "Znajdź pracę". Spoko, to poszukam wchodzę na link "Szukasz pracy? Szukaj jej z nami" W lokalizacji wybieram Lublin. Moim oczom ukazuje się piękna strona z napisem "Nie znaleziono ofert pracy."
Oferty są, może żle skorzystałeś z wyszukiwarki. Byłem sprawdziłem. Poza tym mają ofety na pracuj.pl oraz infopraca..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe urzędnicy mieli fajną wycieczkę do Londynu. A o wspaniałych perspektywach na lubelskim rynku pracy... no cóż, wystarczy przejrzeć sobie to forum. Pozdro już nie z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drB napisał:
Ludzie? Czy nie widzicie że urzędnicy miejscy polecieli do Londka chrzanić dyrdymały??? Przecież nawet dziecko wie że w naszym mieście nie ma żadnych szans na dobrą i godziwie opłacaną pracę? Bez tzw pleców nie ma żadnych szans. Nie mówiąc już o kupnie mieszkania kiedy zarabia się w porywach 2500 zł brutto!!! Pani zastępca prezydenta buja w obłokach!!!!! Promocja miasta w londynie??? To chała jakich mało!!!
Szczerze to czytać waszych komentarzy nie mogę... Skoro w tym Lublinie tak xle to co tutaj robicie.. Lublin to miasto perspektyw młodych ludzi, ale widze że ci młodzi ludzie nie maja w sobie za krzty zapału. Mam 25 lat zarabiam ponad 3 tyś brutto, żyje mi sie tutaj swietnie. Zasciankowy to nie jest Lublin tylko wasza mentalność. W Lublinie nie ma gdzie pracować ? To dlaczego np. Assecco sprowqadza informatyków z Wrocławia? o powiecie o takich firmach jak Polmos, jak Ball , jak Aliplast, perła, Lift service.. Zamiast pisać te bzdury i pokazywać beznadziejność, n9e Lublina, ale swoja, zastanówcie sie co mozecie zrobić dla swojego miasta i dla siebie. Wg mnie Lublin w ciagu ostatnich dwóch lat rozwija sie szybko, natomiast mentlność niektórych jego mieszkańców jak była taka jest - bo zawsze znajdzie sie powód do narzekania..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...