Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super, rozwijać , inwestować w miasto i region. Najlepszy prezydent Żuk!!!! I teraz głosuję na Karpińskiego bo Żuk też go popiera i na niego głosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza w granicach tego opracowania i tak jest Biedronka na Zamojskiej, która wygląda jak post apokaliptyczny sklep z Fallouta + banery wszędzie. W innych miastach jakoś umieją na tym portugalskim insekcie wymusić zmianę wyglądu elewacji tak aby pasowała do reszty więc myślę, że Ratusz też powinien dać radę. Jedyne co bym zmienił to dodał trochę więcej drzew przy Zamku, a tak poza tym koncepcja wydaje się w porządku bez zbędnych wodotrysków nie to co Podzamcza gdzie wybrano projekt z tunelem, a potem stwierdzono, że nie ma na niego pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwycięski zespół przewidział też wycinkę znacznej liczby drzew" - k.mać - chyba faktycznie, na studiach z architektury młodym ludziom zamiast wiedzy leją do głowy beton!! Zaraz pewnie dostanie mi się od popapranych ekologów, mimo tego że absolutnie sie do nich nie zaliczam, ale jeżeli ktoś chce zamienić jedne z ostatnich terenów zielonych w kolejny betonowy plac to już chyba jest to przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie by było jakby gdzieś w pobliżu skrzyżowania Unii Lubelskiej i Tysiąclecia powstało coś w stylu warszawskiego miltimedialnego parku fontann
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest błąd. Brak wszystkich autorów wyróżnionych prac. Autor artykułu niech przekopiuje ze strony lublin.eu . I jak tu nie wierzyć że dziennik wschodni kłamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że w Lublinie się coś dzieje tylko szkoda, że nie widać różnic przed i po tym działaniu. Zostanie wydane ponad 10 mln na wielką łąkę. Amfitetr może posłżyć co najwyżej szkolemu przedstawieniu w takiej skali. Nie mówiąc o choć kawałku parkingu. Wygrała praca która zmienia najmniej. Skoro tak ma wyglądać rozwój Lublina... Dlaczego w Lublinie nie postanie coś co by naprawde pomogło konkurować z innymi miastami w sferze przestrzeni miasta. Pl Litewski jaki jest taki będzie, wymienią chodnik na droższy i dołożą fontanny na życzenie wice prezydenta. Błonia- jak wyżej. Miałem nadzieje że chociaż dawna filcharmonia po ukończeniu będzie obiektem na poziomie ponad regionalnym a okazało się, że na scenia orkiestra suę nie mieści a akustyka jest jak w studni. Może fajnie jakby Miasto skupiło się na ilości wydawanych dunduszów tylko na jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!.Nie widzę w tych opracowaniach tego wielkiego betonowego bunkra (galeria zamkowa-czy jakoś tam).Ten bunkier już teraz pasuje jak "kwiatek do kożucha". Należy się cieszyć z tego "kwiatka"-daje miejsca pracy ludziom.....pewnie minimalne  wynagrodzenia a ceny z kosmosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje powiązania przyrody ,wody ,światła i sztuki ,a to jest najpiękniejsze . Ten projekt jest pusty i smutny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrał jak zwykle projekt gdzie trzeba wyciąć drzewa. Mówię NIE dla tego projektu. Miejsce 3 nie ingeruje, aż tak w zieleń zdecydowanie ta koncepcja jak dla mnie wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że nie wytną pieknych , wiekowych drzew rosnących na błoniachl. Jak dla mnie wcale nie trzeba błoni remontować tylko dostawić trochę ławek i będzie jak w Londyńskim parku, a tu znowu szykuje nam sie jakiś beton za ciężkie pieniądze zamiast natury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...