Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to niestety smutna ale prawda, że górki są zaniedbane - pełno tam śmieci a i do rzadkości nie należy spotkanie z bezdomnymi, którzy tam pomieszkują, do tego młodzież wiecznie urządza tam sobie libacje, faktycznie super sprawa dla mieszkańców Czechowa i powód do dumy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie rozumiem, zastrzeżeń do osiedla Prestiż, najładniejsze, najprzyjemniejsze, najbardziej przyjazne mieszkańcom nowe osiedle jakie powstaje obecnie w Lublinie, wiem, bo szukając mieszkania odwiedziłem i przeglądałem propozycje wszystkich deweloperów.
 Zgadzam się. Obiektywnie trzeba stwierdzić, że osiedle Prestige na tle otaczającej nas deweloperskiej bylejakości to jest całkiem fajna i ciekawa propozycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu widać, że skończyło się na odwiedzinach developera, który przed sprzedażą roztacza swój urok osobisty. Każde osiedle na etapie sprzedaży ma być "oczkiem w głowie". Jak już zapłacicie za tak zwany prestiż marnej jakości, a kupiony z górnej półki i przyjdziecie z roszczeniem, awarią ( a na pewno pójdziecie, bo jest ich za dużo jak na cenę i prestiż) to od drzwi jesteście już intruzami i straszeni sądem. Zapraszamy na osiedle i rozmowę z mieszkańcami. Od podwórka już nie jest tak luksusowo, użytkowanie jest kosztowne, jak na zastosowanie nowoczesnych technologii i materiałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...