Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wg PiZ-dowców powinny byc jana Pawla II, III,IV,V.VI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chciałbyś matołku mieszkać przy Rudego Rydza, Słodkich Poziomek, Czerwonej Jarzębiny, czy Ziemniaczanej? Przecież bardziej deb***nych i obciachowych nazw nie można wymyślić. Zamiast dalej brnąć w ten absurd, Popaprańcy powinni optować za wykreśleniem tych najbardziej idiotycznych nazw ze spisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie wolałbym mieszkać przy ul. Burego Misia czy Pozaziemskiej niż ul.Chiary Lubich czy Ignacego Czumy. Bury Miś przynajmniej dobrze mi się kojarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A chciałbyś matołku mieszkać przy Rudego Rydza, Słodkich Poziomek, Czerwonej Jarzębiny, czy Ziemniaczanej? Przecież bardziej deb***nych i obciachowych nazw nie można wymyślić. Zamiast dalej brnąć w ten absurd, Popaprańcy powinni optować za wykreśleniem tych najbardziej idiotycznych nazw ze spisu.
Zdecydowanie lepiej brzmialby Plac Braci Ulomnych, czy tez ul. Kaczynskich odchodzaca od ul. Giertychow a przecinana przez Zaulek Leppera? ul. Burej Suki w porownianiu z wczesniej wymienionymi zabrzmi na pewno przyjemniej i co najwazniejsze...przyzwoiciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, cały PiSs... fachowcy od siedmiu boleści (przy okazji dobra nazwa dla ulicy). Żeby tylko się buremu misiowy do tyłka dobrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotychczasowe komentarze są oczywiście bez sensu, podobnie jak wypowiedź radnego Nowaka, który ośmiesza nasze miasto swoimi "dziwnymi" działaniami. Ostatnio wymyślił drogę do lasu pośród kamieni. A gonic takich cymbałów w pole. Prezydent też nie lepszy. To jego ludzie są w komisji nazewnictwa i to oni "pełnymi garściami" czerpią te śmieszne nazwy. A od Kaczyńskich to się odgwizdajcie bo oni tu akurat nie odgrywają żadnej roli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się te ulice podobają !!! Przyznajmniej są zabawne, a nie jakieś ulice Księdza Bkiskupa Fulmana, księdza biskupa Woronieckiego , Ks. takiego i owego ! Ludzie cieszmy się , że są radni PO bo inaczej byśmy mieli ISLAM W polsce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję nazwy ulic, Bliźniaków Poje***ych, Kaczych h***. Moherowych Matołów a reszta oczywiście "JotPeDwa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy te nazwy róznią się od istniejących np skrzatów,W krasnymstawie jest osiedle gdzie są ulice a bohaterami bajek i nikomu to nie przeszkadza.Chiara lubicz jest włoska dzialaczka katolicka.Poza tym ,że fokolarze z kul-u nadali jej honoris causa to nijak ona nie jest zwiazana ani zasluzona dla lublina.Nadawanie jej nazwy ulicy bo jest guru dla pewnej grupy to jest gruba przesada.Aby nie byc posadzony o antyklerykalizm uwazam,że ulice powinien miec o.krapiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten radny Nowak to jakis wyjatkowy szkodnik i kretyyyn......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MNIE TE NAZWY SIĘ PODOBAJĄ ,SĄ O WIELE LEPSZE OD NAZWISK NAWIEDZONYCH FANATYKÓW RELIGIJNYCH LUB WE WCZEŚNIEJSZYCH LATACH NAWIEDZEŃCÓW KOMUNISTYCZNYCH .UWAŻAM ŻE PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH NA RADNYCH OBYWATELE POWINNI DOBRZE SIĘ PRZYJRZEĆ KANDYDATOWI ,BO JAK WIDAĆ OSZOŁOMÓW WŚRÓD NICH NIE BRAKUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwy fajne (choć jak ktoś umie czytać tekst to zrozumie, że nazwy np Burego Misia nikt nie zamierzał wykorzystać, a była to tylko jakaś tam propozycja. Co do radnego Nowaka, znam osobiście i myśle, że to jedyny radny któremu chce się coś robić. Reszta może z nielicznymi wyjątkami to banda nierobów stąd i otym radnym wypisują na ogół brednie i idiotyzmy. A swoją drogą kolego Nowak to zwolnij trochę bo świata nie zmienisz a deb***e i tak nie docenią twojej aktywności. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto czym się zajmują wypisstki -wybrańcy Lublina-nieuki oszołomy wieśniaki Ja mogę mieszkać przy ulicy Burej Suki i o co biega? czy to może w czymś pogorszyć mój wspaniały statut robola? wolę burą sukę od kaczyńskich szkodników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykaczor napisał:
proponuję nazwy ulic, Bliźniaków Poje***ych, Kaczych h***. Moherowych Matołów a reszta oczywiście "JotPeDwa"
ALEŚ ty GŁUPI ,aż mnie zatkało z wrażenia czytając wypociny prostaka !uf- napisz coś więcej to ciekawie nie będzie na pewno ,ale śmiesznie na bank, a co niektórzy podbudują swoje ego utwierdzając się w przekonaniu że ostatnimi deb***ami nie są !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...