Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Propozycja jazdy przez Czechów wydaje się mało trafna, gdyż w przyszłym tygodniu zamkną część Kompozytorów i wyjazd w kierunku centrum będzie mocno utrudniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem przejechać z ul willowej na wigilijną jakąś masakra w połowie trasy powiedziałem pierdziele zawracam i tak też zrobiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mija pierwszy tydzień i już chyba każdy ma jakąś trasę obcykaną. Dziwi mnie jeszcze, że tylu kierujących z Lublina wciąż pcha się na zatłoczone skrzyżowanie Solidarności i Sikorskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za chwilę będzie jeszcze fajniej, przy zamknięciu jednej nitki na kompozytorów przy pogotowiu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cofnąć czas odwołać przetarg poczekać na ZOL przebudować Głęboką Zbudować Trasię Zieloną i rozpocząć przebudowę SikorskiegoDuchaSoliidarnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem przejechać z ul willowej na wigilijną jakąś masakra w połowie trasy powiedziałem pierdziele zawracam i tak też zrobiłem
Proponuję dronem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorze Dominiku sam sobie szukaj objazdu czechowska i Leszczyńskiego do Popiełuszki idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny artykuł po jego przeczytaniu wiem gdzie będą się tworzyć nowe korki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm..najlepiej 12 na Radom do Zwolenia,później 49 do Solca,a dalej to już prosta sprawa...747 do Konopnicy i po kłopocie...ale nie do końca.Światła trochę trzymają :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic lepszego, tak tylko palcem po mapie. Spodziewałem się bardziej profesjonalnego. Mleko ma najlepszy transport.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki dziennikarzyno teraz będą jeszcze większe korki w wąskich uliczkach takich jak Popiełuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękować "Słońcu Lublina" i wysłac ciemnego chłopa z zaboru rosyjskiego do gospodarza z Galicji na  praktykę. Reszów  czeka ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję miasto pokonywać objazdem przez Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękować "Słońcu Lublina" i wysłac ciemnego chłopa z zaboru rosyjskiego do gospodarza z Galicji na  praktykę. Reszów  czeka ;-)
  A po co ktoś miałby jechać do golicji, krainy lodomerii i głodomerii po jakiekolwiek nauki? No chyba,że chciałby nauczyć się jak zbudować bezużyteczny most przez szambo, kładkę dla pieszych utrudniającą im przejście na druga stronę ulicy, pół trybuny na stadionie, park papieski który tonie w błocie ,albo  biurowce na terenie zalewowym, to wtedy tak, Rzeszów stolica imitacji,że spalinowym Tadkiem, jest idealnym miejscem na korepetycje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasy nr 12 i 13 to są chyba najbardziej zakorkowane ulice w Lublinie! No, ale jak się  buduje nikomu niepotrzebne stadiony, kombinuje z działkami pod biurowce i galerie to nie dziwne, że Lublin jest na 3 miejscu najbardziej zakorkowanych miast w Polsce! To co się teraz wyprawia na drogach to skandal, za który Żuk powinien natychmiast odwołany! Wieloletnie zaniedbania, żadne miejsce z korkujących się nie rozwiązane! No, ale przecież PISem trzeba straszyć, bo przecież to wina Kaczora, to specjalnie pisowcy wyjeżdżają na ulice i specjalnie korkują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej................. cyt. " Nie wskazujemy jednej, dwóch, czy nawet trzech alternatyw – przyznaje Karol Kieliszek z Urzędu Miasta" - mam nadzieję , że moja nauka nie poszła w las , bo z tego co pamiętam "alternatywa" to wybór jednej z dwóch możliwości, natomiast samych możliwości może być wiele ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasy nr 12 i 13 to są chyba najbardziej zakorkowane ulice w Lublinie! No, ale jak się  buduje nikomu niepotrzebne stadiony, kombinuje z działkami pod biurowce i galerie to nie dziwne, że Lublin jest na 3 miejscu najbardziej zakorkowanych miast w Polsce! To co się teraz wyprawia na drogach to skandal, za który Żuk powinien natychmiast odwołany! Wieloletnie zaniedbania, żadne miejsce z korkujących się nie rozwiązane! No, ale przecież PISem trzeba straszyć, bo przecież to wina Kaczora, to specjalnie pisowcy wyjeżdżają na ulice i specjalnie korkują!
  Toć właśnie Żuk to rozwiązuje od kilku lat. Problemy komunikacyjne mamy głównie dzięki temu, że przez 8 lat rządów PiS kompletnie nic nie zrobiono w kierunku poprawy tej sytuacji. Taki sam dramat zaniechań jak za czasów prezydentury PiS w Warszawie, rzadu pis 2005-2007 czy teraz. Dopiero jak Wasilewski został prezydentem Lublina zaczęły się przetargi na inwestycje w rozwój infrastruktury miasta. PiSem nikt nie straszy, PiS straszy sam sobą. Dowiedli na wielu polach, i samorządowych i rządowych, że nie nadają się do sprawowania władzy ukierunkowanej na rozwój tego czym rządzą. Teraz też rząd wstrzymuje wszystkie procesy inwestycyjne jakie tylko może. Bo lepiej kupować głosy rozdając pieniądze, których i tak nie ma zamiast rozwijać kraj. Mamy szczęście że na S17 były już podpisane umowy bo byśmy zobaczyli drogę do Warszawy za następnych 15 lat a nie za 2 czy 3. Za to o budowie S19 możemy zapomnieć na długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielone do skrętu w lewo w Zelwerowicza z ulicy Harnasie świeci się 5 sekund a Kieliszek mówi,że nie ma potrzeby zmiany cyklu świateł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo o jeden kieliszek za mało ,aby podjąć decyzje :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRAMAT, co on PROPONUJE ! WIADUKT Poniatowskiego i ul. SOWIŃSKIEGO zatkanę od ponad 2 lat, czasem jedzie sie/= stoi / przez tę ulicę( studenci ida non stop przez przejście w połowie Sowińskiego, jak gęsi po ich wiejskiej drodze) nawet 25 minut! Jak BEZCZELNIE MOŻE PROPONOWAC cos takiego!WyWie, jak kierwocy przeklinają Żuka na tej trasie, bo NIC NIE ZROBIŁ i NIE ma zamiaru - ma nas w D...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...