Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Polak traktuje Polaka na saksach

Utworzony przez ~~Lubelak, 22 listopada 2013 o 10:51 Powrót do artykułu
Tak jest,  jak się szuka miodu to się go znajdzie, bo w Polsce sie nie oplaca pracować. Firmy się nie opłaca zakładać, nic się nieopłaca, tylko na sksy jechać i tyrać jak niewolnik za parę OJRO hahaha. Nie szkoda mi takich ludzi, niech jadą, a póxniej wracają z podkulonym ogonem !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lubelak ty właż na drzewo może znajdziesz banana.
0
"Wiadomo, że to jest praca w polu, harówka ponad siły".     "Dziewczynko" - harówka na roli jest ci obca - wiem bo harowałem w latach 60; i 70 - tych XX w., a to były technologicznie inne czasy Nie zaprzeczam twierdzeniom tej pani, ale praca w polu nie jest jej domeną
0
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe    
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: