Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tej naszej policji już jest wszystko możliwe - niektórzy fachowcy nie wiedzą jak wyglądają uszkodzone części ciała ale bywają najmądrzejsi w tym zakresie. Jeden z techników w rejonie wziął nagrodę za oględziny zwłok przy czym tych zwłok nie widział na oczy - robił to inny. Ale fachowcy medialni z nich są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to powiedział: " na allegro, kupił błotniki z których jeden był uszkodzony, a drugi pogięty". A można było od razu podać, że oba były uszkodzone. Pozdrowienia dla Mileny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie kwiatki będą coraz częściej. W każdym powiecie jest co najmniej jeden rzecznik plus pięcioro w KWP w sumie daje to 25 policjantów zajmujących się propagandą, każdy z nich chce zabłysnąć w mediach mamy więc ręce w ketchupie itp. Jakby tych 25 wyszło na ulice to codziennie byłoby co najmniej 10 dodatkowych patroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minki napisał:
żadnego zdjęcia keczupu nie było. od początku wstawiona była fotografia ze szpitala. ta insynuacja to zwykłe kłamstwo osób zainteresowanych. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/252656781
Nie jestem zainteresowany tą sprawą, nie jestem pracownikiem policji ani w żaden sposób nie jestem z policją związany. Natomiast dam sobie rękę urwać, że te zdjęcie widziałem na Waszej stronie i ten poradnik ze strony KWP też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ciemnego luda z Polski B tylko tak się przemawia. Za oryginalną fotkę poszkodowany chciałby dużej kasy. Ci którzy chcieliby obejrzeć oryginał niech pójdą do szpitala i popatrzą na tego głupa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~elf~ napisał:
Błazny! deb***e! Mentalność NKWD ciągle obecna duchem w polskiej MILICJI. Pies ma zarabiać jak najmniej, na więcej nie zasługuje, IQ= 20!!!
Nie obrażaj uczciwych policjantów i nie mierz wszystkich jedną miarą. Natomiast na temat Twojego IQ nie będę się wypowiadał bo tym wpisem określiłeś poziom swojej "inteligencji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy dowód na to, że policja może wiele spraw "upozorować" oczywiście na swoją korzyść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że Policją w Lublinie najprawdopodobniej rządzą pozorowani... policjanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważna jest celowość. Mam nadzieję, że przemówi to do rozsądku dzieciom bawiącym się petardami, bo kto chciałby mieć ręce upaprane ketchupem.
Ostatnio edytowany 23 grudnia 2009 r. o 15:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policji udało się przekonać upośledzonego do przyznania się do morderstwa i do skazania go. To dlaczego nie upozorować takiej drobnostki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale afera! No naprawde skandal. Jakie Państwo (celowo z duże litery) takie skandale. Szkoda że jeszcze światowych serwisów nie obiegło to zdjęcie. To co teraz trzeba rękę komuś odciąć żeby jakiś dziennikarzyna poczuł się ustysfakcjonowany. Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...