Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak się zmieni Park Ludowy: Lepszy brodzik czy amfiteatr?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2016 o 07:24 Powrót do artykułu
Park Ludowy zdziczał w latach 90 - wp......był murowany jak ktoś samotnie się tam zapuścił:) dobre lata:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
park ludowy byl bardzo ladny,,,mial swoj urok, atutem byla mozliwosc doscia na skroty do dworca
0
Rozwiązanie:zalać,tworząc Park Deszczowy i nikt łapy nie położy.
0
Brodzik ? Jaką to będzie miało funkcje ? Żadną. Wykorzystujmy przestrzeń sensownie. W amfiteatrze chociaż jakieś koncerty plenerowe można zrobić...
0
Coście się czepili tego dojścia od Dworcowej? Dla kogo? Dla żulerii z 1. Maja? Bezpieczniej by było w ogóle uniemożliwić wstęp do PL od strony południowej.
0
W parku poeinien być amfiteatr i bridzik też. Nie można stawiać tak sprawy ze zamiast amfiteatru ma być brodzik. Rada dzielnicy ma rację i mimo ze nie zglaszałam uwag wcześniej to na tym forum też chyba można zgłaszać uwagi
0
Cieszą mnie ściezki rowerowe. Szkoda, że inwestycja będzie skończona dopiero za tyle czasu... było by to dobre miejsce do jazdy na naszych indianach razem z córką
0
Park Deszczowy nigdzie w UE.jedyny taki w Lublinie!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: