Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak sobie radzić z upałem?

Utworzony przez zuzia, 19 lipca 2010 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Mysle ze tutaj najwazniejsza jest jednak sama higiena i komfort.Ja zawsze mam ze soba w takie dni chusteczki cleanica do hig.intymnej,wode odświezajaca i mineralna. Jakos w takie dni trzeba sobie radzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak-takie proste rozwiązania sa najlepsze,zwłaszcza jesli chodzi o dbanie o higienę intymna w czaie upałów. Chusteczki sprawdzaja sie znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj dbajcie kobity o higienę intymną... ...ale cholera jasna, nie zapominajcie w międzyczasie o tym, że kilka innych "stref newralgicznych" macie na stanie. Jechałem dzisiaj "13" do pracy... kilka ładnych kobit a od każdej odrzucało jak w reklamie Rexony... co tu więcej dodać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...