Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy Andrzej Gregorek nie był ulubieńcem Elżbiety Kruk z PiS?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo Prawi I Sprawiedliwi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
###### głosujcie na Krakowskie Przedmieście - Lublin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
My chcemy prawa i sprawiedliwości IV Rzeczypospolitej jest już czas My chcemy prawa i sprawiedliwości IV Rzeczypospolitej jest już czas Prawo i Sprawiedliwość, Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas a Solidarność a Solidarność a Solidarność dzisiaj łączy nas a Solidarność a Solidarność a Solidarność dzisiaj łączy nas My chcemy prawa i sprawiedliwości IV Rzeczypospolitej jest już czas My chcemy prawa i sprawiedliwości IV Rzeczypospolitej jest już czas Dlatego wznieśmy ręce, podajmy sobie dłonie Bóg Honor i Ojczyzna niech zabrzmi w nas Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość dziś prowadzi nas
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tszymaj sieł Andżej. Jesteśmy s Toboł! Twoi wierni kómple. Adaś i Wituś
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Były komendant Gregorek bardziej interesował się budową domu niż spotkaniami z podległymi strażakami. W naszej jednostce oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów od Lublina nie był ani razu choć komendantem wojewódzkim mianowano go dwa razy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków strażaka. UROCZYŚCIE ŚLUBUJĘ być ofiarnym i mężnym w ratowaniu zagrożonego życia ludzkiego i wszelkiego mienia - nawet z narażeniem życia, wykonując powierzone mi zadania. ŚLUBUJĘ przestrzegać prawa, dyscypliny służbowej oraz wykonywać polecenia przełożonych. ŚLUBUJĘ strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej. Pytam się: Co Gregorek z tej przysięgi złamał.... A może czego nie złamał??? Jak Ci strażacy po takim ślubowaniu mieli odmówić budowania domu w miejscowości Pulko? Za co ten człowiek wziął grubo ponad 200tysięcy odprawy w ostatnim roku? Za co ten człowiek dostaje ponad 8tysięcy emerytury strażackiej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrze, że wtyka w KW została. Łatwo dopilnować finansów. Aniu trzymaj się. Pilnuj przyczułka. Wrócimy!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Członek PiS zobowiązany jest m.in. do postępowania zgodnego z powszechnie przyjętymi zasadami współżycia społecznego oraz zasadami moralnymi i obywatelskimi wynikającymi z programu PiS. I wszystko jasne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.sadurska.pl/templates/gosia/images/top_baner.png
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tej strazy to ponoc do dzis jedno wielkie naduzycie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak dobrze zechcą sprawdzać to wielu PSL-wcom naszukają.Niech sprawdzą dyr.pow.urzędu pracy w Lubartowie jak budował dom swojej żony w Tarle pod lasem.Ilu bezrobotnych pracowało?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: