Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zastanawiam się po co takie artykuły pisać,które straszą ludzi?U nas była kiedyś zorganizowana tzw obrona cywilna,ale solidarnościowe głąby wszystko polikwidowali.Zniszczyli całe struktury organizacyjne Komorowski z Klichem.To dwóch nieuków ,niemających pojęcia o wojsku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za karła, szmacierewicza dudy i rydzyka walczył nigdy nie będę. Ustąpią ze stołków w tedy będę bronił Polski. Od razu możecie mnie wsadzać do lochów bo nawet palcem nie kiwnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile kosztuje taksówkazry dziennie ZUS, koncesja i podatki + paliwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nam nikt nie zagraża, ćwiczenia w razie wojny, z kim, chyba że z pisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tylko interesuje jak szybko uda mi się wywieźć rodzinę i siebie z tego dziwnego kraju... ! Patriotyzm...? ha dobre... to ściema dla naiwniaków żeby ginęli za czyjeś interesy...! Byłbym patriotą i bronił bym "ojczyznę" jak by mi oferowała więcej lub co najmniej tyle co oferują mi inne kraje...! TAksówkarze z "poleconymi" dobre... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manifestowanie w ludziach wojny :) ludzie PAMIĘTAJCIE wy jako bogowie macie wpływ czy ona będzie czy nie... Wierząc w to, to się stanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież WKU nie wiedzą nawet ilu i którzy z rezerwistów są w Polsce, a ilu od lat w Anglii, Norwegii czy Niemczech... :))) A ci którzy są już widzę jak w razie wojny odbierają wezwania i lecą w te pędy bronic tego dziadostwa... Szkoda tylko tych wygłupów z angażowaniem taksówkarzy do tej hecy i kasy która na to pójdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę jak cały Naród rzuca się ofiarnie by bronić gmachów ZUS, Urzędów Miasta i komend policji, podczas gdy elyty od razu wyjadą rabując to co jeszcze im pozostało do zrabowania. Nikt za ten pieldornik nie będzie walczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie jarek z antkiem i andrzejkiem sam walczy o tą swoją ojczyzne. Ciekawe czy jakby ruscy na nas napadli to by na pierwszej linni frontu machał szabelka czy by się schował za plecy andrzejka gdzieś w schronie 10 m pod ziemią. Jakby wojna wybuchła to najwyżej kibole z kamieniami by sie bili , ale oni by nie wiedzieli o co chodzi , wazne że jakaś zadyma jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie te karty w tyłek wsadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaproście tylko prawdziwych taksówkarzy a nie krusowców, trepów , policjantów, czy innych nierobów na wcześniejszych emeryturach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jakiś taksówkarz ma dostać mój adres??? niech kaczorek na swoich krótkich nóżkach osobiście wręcza takie wezwania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaproście tylko prawdziwych taksówkarzy a nie krusowców, trepów , policjantów, czy innych nierobów na wcześniejszych emeryturach .
  Zaproście właśnie tych jak wyżej, to ludzie zaoszczędzą przez te 5 godzin. PKP - centrum u takiego kosztuje 50 zł. Stoją na PKP koło wyjścia z tunelu i schodów więc łatwo ich wyłapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież WKU nie wiedzą nawet ilu i którzy z rezerwistów są w Polsce, a ilu od lat w Anglii, Norwegii czy Niemczech... :))) A ci którzy są już widzę jak w razie wojny odbierają wezwania i lecą w te pędy bronic tego dziadostwa... Szkoda tylko tych wygłupów z angażowaniem taksówkarzy do tej hecy i kasy która na to pójdzie.
Chłopcze co ty bredzisz?.To "dziadostwo"-to jest twoja rodzina, to są twoi krewni, przyjaciele, kobiety, dzieci,majątki twoich najbliższych. Tylko "szczury uciekają z tonącego okrętu"-przed załogą.Załoga do ostatniej chwili ratuje okręt.Szczury są zbędne-już uciekaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za karła, szmacierewicza dudy i rydzyka walczył nigdy nie będę. Ustąpią ze stołków w tedy będę bronił Polski. Od razu możecie mnie wsadzać do lochów bo nawet palcem nie kiwnę.
Możesz za rudego, kopaczkę, wykidajłę ewentualnie miłośnika zegarków. Wybór masz szeroki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już to widzę w 2007 przeszedłem do rezerwy i od 8lat jak mama karte mobilizacyjna ani razu niemialem cwiczeń rezerwy mobilizacja w lublinie to tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezerwiste dalej jest związany z przysięgą wojskową jak zaczynał służbę KRWI ANI ŻYCIA NIESZCZĘDZIĆ!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...