Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Główny bohater mówi: - Po miesiącu umiałem więcej, niż po roku nauki języka w polskiej szkole. Miałem wielu brytyjskich przyjaciół i przysłuchiwałem się, jak mówią. Jakieś komentarze ? Co się dziwić ?! Nigdzie się tak języka nie nauczysz jak w kraju, w którym język ten jest językiem urzędowym.... ehhh.... pozazdrościć. Mi ciężko idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wiktor za chęci , za pokazanie że Polak potrafi nie tylko pracować na budowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no! tak być powinno, kopać tyłki polaczkom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To uczeń, który potrafi być wybitny" - i tak się wypowiada nauczycielka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki mi sukces Sulejukowa w Wilkoeyjach nauczyła się 3 języków przy dzieciach a włoskiego w miesiąc więc o czym wy mówicie to jest dopiero sukces ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz Synku. aby się wybić trzeba wyjechać z tego jeb...go Tuskmenistanu bo u nas kariery nie zrobisz bez POparcia Lodalicji PełO-ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi go, ja też mogłem tam pojechać i nauczyć się angielskiego, a k**** dlaczego napisali tam o kamili wypyszyńskiej, a nie o mnie. S**e*dolił z kraju i h mu w d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zo zjebus i hujos potejtos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolczyk w uchu, szminka na ustach. Szybko się chłopak uczy. A jak jeszcze się językiem umie POsługiwać, to ma szansę zrobić karierę nie tylko w Tuskdonaldstanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jestes zeby oceniac ?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajo napisał:
"To uczeń, który potrafi być wybitny" - i tak się wypowiada nauczycielka...
A kim ty jestes zeby oceniac ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 komentarz bez komentarza kolczyk mzoe miec kazdy np ja mam tez a p o2 to nei szminka. tylko niektory maja takie usta !! naprawde zal mi tego czlowieka z 1 kom. zdjecie nic niemowi jaki czlowiek jest.. !! WIKTOR... powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam rodzinę Wiktora i wiem,że bardzo dobrze radzą sobie w Szkocji. Wiktor, jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszę się,że tak świetnie dajesz sobie radę.Gratuluję i pozdrawiam.Tak trzymaj i nie patrz na komentarze zazdrosnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje że artykuł mocno skopiowany ze strony BBC Przetłumaczony i lekko zmieniony. Dla ciekawskich. http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/scotlan...est/7953650.stm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super wiktor jestem z ciebie dumny.Szkoda że o mnie ni wspomniałeś ale jets spoko jak by co jak to będziesz czytam to się odezwij na gg (3578587) pozdro i nie zapominaj o mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez chodze do tej szkoly i znam wiktora mozna powiedziec dobrze Super kolega Jest najnormalniejszy z polakow a jest nas 30 . . . mozna z nim pogadac posmiac sie poprosic o pomoc zawsze jest pierwszy aby pomoc ! Nalezy Ci sie wiktor Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Wiktora już jest VICTOR ,,,,,i pochodzi z "from LUBLIM"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...