Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja nie zauważyłam żadnych problemów a wszędzie chodzę pieszo (auta nie mam), takie temat jak dla mnie bzdurny, prawie wszędzie sa nowe chodniki i tak chodzi się o wiele lepiej niż kiedyś, remontuje sie non stop przecież chodniki. Trzeba być raczej czepialskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i to mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk = obywatelski Lublin, tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sypanie solą? Może w ogóle zacznijmy od odśnieżania chodników z rozdeptanej breji. Do tego krzywe płyty chodnikowe, jak staniesz to spod spodu kałuża się wychlapuje. Obniżenie krawężników przy przejściach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza rada dla pieszych: W najbliższych wyborach POgonić Łysonia i wybrać rodowitego Lublinianina to wtedy wróci do Lublina normalność a nie klaka i samochwalstwo.
:ph34r:  skontaktuj sie z lekarzem lub farmaceuta. :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodniki powinny być podgrzewane albo zamiast chodników taśmy ruchome jak na lotniskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo Pani Kurowska żona byłego wojewody z SLD. Szkoda, że wtedy nie była tak "aktywna", teraz na emeryturze wpier**** w każdą bzdurę. Więcej przejść dla pieszych ?! Oszalała ! Realizacja tych bzdur skończy się tak, że na prawdę dużą akcje i zablokujemy samochodami całe powtarzam CAŁE miasto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ułatwić życie pieszym w mieście ??? Wystrzelać ...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ułatwić życie kierowcom??
Postawić wszędzie znaki "zakaz ruchu" i po problemie ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie juz spokój tym rowerzystom, więcej empatii, pozabijali by sie , wszyscy sie zmieszczą na dordze, wiecej spokoju.
tak? właśnie dziś szedłem granicą ścieżki rowerowej. Śliczna, wygodna dla stóp i stawów, bo z nowoczesnej, miękkiej nawierzchni. Czyściutka, szeroka, dobrze oznaczona. A czemu szedłem granicą? ano tuż obok resztka chodnika. Połowę węższa niż szlak rowerowy. Dwie osoby z siatami się nie miną bez potrącania i zmiany pozycji na boczną, bo i tak ledwo starcza miejsca dla jednej. Wózkiem z dzieckiem się nie pojedzie. Nierówna nawierzchnia. Brudno. Kałuże i paro centymetrowe dywany z rozkładających się liści, bo to wszystko spływa ze ścieżki rowerowej (wyżej położona). Czy muszę dodawać, że wcześniej szlak dla pieszych był szerszy? szerszy właśnie o tę piękną ścieżkę rowerową. A przy przejściu dla pieszych co? ano pieszy musi nadrabiać drogi, żeby dojść do pasów przy światłach, bo chodnik robi koło. Najpierw jest zebra przez szlak rowerowy i dodatkowe koło, żeby ominąć metalowe trzymanko dla rowerzystów, stojących na światłach. A rowery? ano mają wytyczone po najkrótszej, najprostszej, najlżejszej trasie. I jak tu nie pisać, że rowerzyści są faworyzowani??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten łysy sqwiel juz calkiem rozmontuje przemieszczanie sie po Lublinie.Scieżkami i sygnalizacją zblokował jazde samochodem a teraz jeszcze będzie macil na chodnikach. Niedłuo lańcuchami powyznacza sposob chodzenia a za przeskoczenie straż lysego bedzie mandaty trzepać.
A co z mostami i wiaduktami????!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk to zawsze ;pomyśli o wszystkich, gdyby nie ten człowiek to nie wiem co by dalej z naszym Lublinem było, pokazał, że da się, że można to miasto obudzić z marazmu, w którym tkwiło tyle lat. Ja dziękuje i kolejnych tak udanych, nasatwionych na rozwój naszego miasta życzę
  +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk to zawsze ;pomyśli o wszystkich, gdyby nie ten człowiek to nie wiem co by dalej z naszym Lublinem było, pokazał, że da się, że można to miasto obudzić z marazmu, w którym tkwiło tyle lat. Ja dziękuje i kolejnych tak udanych, nasatwionych na rozwój naszego miasta życzę
  +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo panie prezydencie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to pierwszy prezydent, który dostrzega inne grupy poza kierowcami... Piesi, rowerzyści wreszcie mają coś do powiedzenia... Tak trzymać Żuku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli te postulaty będą faktycznie wyznacznikiem dla urzędników, jestem jak najbardziej za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to pierwszy prezydent, który dostrzega inne grupy poza kierowcami... Piesi, rowerzyści wreszcie mają coś do powiedzenia... Tak trzymać Żuku...
  nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby standardem przy każdym remoncie chodników wokół przejść dla pieszych stały się guzki dla niewidomych przy krawędziach z jezdnią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co Pan Wiącek - oficer pieszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk to zawsze ;pomyśli o wszystkich, gdyby nie ten człowiek to nie wiem co by dalej z naszym Lublinem było, pokazał, że da się, że można to miasto obudzić z marazmu, w którym tkwiło tyle lat. Ja dziękuje i kolejnych tak udanych, nasatwionych na rozwój naszego miasta życzę
to pisałem ja, Jarząbek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...