Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie imprezy są z definicji niezdrowe i najczęściej ordynarne, zatem najlepiej unikać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Współcześni studenci to banda. W piątek koło 20-tej szedłem spokojnie ulicą Radziszewskiego w Lublinie. Zostałem bez powodu pobity, skopany i opluty przez grupę  4 studentów (szła z nimi też dziewczyna). Zaznaczam, że nie jestem żadnym Murzynem, Arabem, pedałem, lewakiem.Jestem tylko  lekko niepełnosprawny (kuleję na jedną nogę). Zostałem zaatakowany ot tak bez powodu. Wiem, że jeden ze studentów miał ksywę niebieski, drugi siniak. Sprawy na policję nie zgłaszałem, bo nie chce mi się z gówniarstwem procesować, zresztą nie mam zaufania do tej służby (policji)...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: