Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do PZPR-u też tak kiedyś się pchali, a teraz twierdzą, że dokumenty na to bezpieka sfabrykowała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy szanowny kurier juz nie ma co pokazywac tylko te facjaty narybki jara i jeszcze trzeba placic blazenada
0
Szok !!!! Mniej niż jedna osoba dziennie. Czy warto psuć sobie CV ?
0
Znam takie osoby, które weryfikujecie od 2005 roku i nie możecie zweryfikować. Przestańcie się błaźnić. Czym wy się różnicie od PO-PSL. Partie mafie po cichu dogadujecie się i obsadzacie co lukratywniejsze stanowiska kolesiami. Im dalej w las tym więcej drzew.
0
"ONI  gdzieś muszą pracować"- potrzebna legitymacja :)
0
200 pociotek pracę od PIS już dostało- jak donosi gazeta
0
Wstyd nosić taką śmieciową legitymację. Agentura je.ana odrodziła się na nowo! Weryfikacja polega na...?
0
Spalił bym się ze wstydu. Jakim trzeba być debilem żeby należeć do takiego bagna! Pisowskie zacofanie i komuna! Pluję na pis bo gorszego zła po wojnie nie było.
0
BUHAHA :D PIS-d
0
wstyd, hańba i gomora. Kto z resztą chociaż rozumu pójdzie do tej bandy moherów i idiotów. Wszystko zepsuli i obrzydzili- religię, krzyż, święta , rocznice. Nawet tvp spierd...... No ale ktoś napisał wyżej że są nieuki a zostały jeszcze stanowiska do obsadzenia to mimo że miernota ale służebny wobec kawalera z żoliborza. Wstyd mi za polske że wybrała pisiorów- chamów, nieuków i ciemnotę bo kim trzeba być aby słuchac rydza i pawłowicz???
0
żarcik ? żałosny
0
Mają parcie na władzę, chorągiewki.
0
ja bym się zaPISał ale nie wiem czy jestem godzien?
0
W najlepszym razie to wam bokiem wyjdzie PIS , to jest gorsze niż SEKTA.
0
W PIS -du , ale jaja. WSTYD WSTYD WSTYD. Jak tacy ....................... mogą patrzeć zwykłemu uczciwemu człowiekowi w twarz.
0
Same szczęśliwe i zadowolone ryje na zdjęciu,nadworni klakierzy Kaczyńskiego.Od samego oglądania tego zdjęcia człowiekowi żygać sie chce.
0
Same szczęśliwe i zadowolone ryje na zdjęciu,nadworni klakierzy Kaczyńskiego.Od samego oglądania tego zdjęcia człowiekowi żygać sie chce.
Mnie też się chce rzygać gdy widzę takie błędy. Do słownika zaglądaj przed napisaniem wątpliwych wyrazów,albo włącz "sprawdzanie " pisowni. Szkoda klawiatur czytających te...wypociny.
0
Kochani Lublinianie ktorzy zamiesciliscie super komentarze krytykujace PIS! Dziekuje serdecznie ze nie popieracie tak jak ja tej partii oszukancow!!!
0
PiS ma PiS da !!!!
0
I to sa momenty kiedy jestem dumny ze jestem gorszego sortu, nawet prezydent wybranych polakow nie jest moim i sam to powiedzial. Blogo :):):)
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: