Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dora kontrola nie zawadzi. Kto ogłosi całemu światu moje wnioski twórcze, powszechnie uznawane za brednie, których się nie da obalić ani potwierdzić? To na pewno jest sensacją wszystkich czasów. Niedopuszczalne w dowodzie matematycznym jest przyjmowanie fałszywego założenia dla innej hipotezy, która ma wynikać z hipotezy dowodzonej. Weźmy to, co wzięli najwięksi matematycy świata w polu teorii liczb. For some relatively prime u,v such that u-v is positive and odd: [(u^{2}-v^{2})^{2}]^{2} + [2(u^{2}+v^{2})2uv]^{2} = [(u^{2}+v^{2})^{2} + (2uv)^{2}]^{2]. Podstawa drugiego składnika jest równa B^{2}. Otrzymamy analogiczną postać równania, jak postać równania wyjściowego. Korzystamy z metody spadku Fermata - istnieje podstawa kwadratu będącego sumą w równaniu wyjściowym, która jest mniejsza od założonej, co wg wielkich kończy dowód dla n=4. Absolutnie nie kończy. To jest bowiem dowód innego twierdzenia, a nie dowód WTF dla n=4. Dlaczego? Dlatego, że podstawa kwadratu będącego sumą w powyższym równaniu nie może być kwadratem, a to oznacza, że nie ma dowodu dla n=4. Na mocy LWG Theorem poniższa suma nie może być kwadratem, równym [u^{2}+ v^{2}]^{2} + (2uv)^{2}=c=C^{2}. Dlatego tylko mój dowód WTF dla n=4 jest jedynym poprawnym dowodem na świecie. Innymi słowy niedopuszczalne jest wprowadzenie liczb z równania Fermata przy n=4 w trójkąt prostokątny, co jest konieczne w dowodzie na fałszywość równania A^{4} + B{4} = c^{2}. Jedynym na świecie poprawnym dowodem WTF dla wykładników n będących liczbami pierwszymi jest również dowód mojego autorstwa.
Jeszcze tego nie opatentowałeś??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota na Lubelszczyźnie sięga zenitu. Obudzą się z ręką w nocniku i będzie płacz. Tylko na kogo zwalą winę, znowu na PO i Tuska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy trzeba opuszczać spodnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy trzeba opuszczać spodnie?
Tak i warunek podstawowy minimum 18cm chyba się nie łapiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gnidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki zbiorowy amok ,to sie nazywa plankton lub nieco paskudniej ,czepiają się jak gów.no do okrętu ..i płyniemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dora kontrola nie zawadzi. Kto ogłosi całemu światu moje wnioski twórcze, powszechnie uznawane za brednie, których się nie da obalić ani potwierdzić? To na pewno jest sensacją wszystkich czasów. Niedopuszczalne w dowodzie matematycznym jest przyjmowanie fałszywego założenia dla innej hipotezy, która ma wynikać z hipotezy dowodzonej. Weźmy to, co wzięli najwięksi matematycy świata w polu teorii liczb. For some relatively prime u,v such that u-v is positive and odd: [(u^{2}-v^{2})^{2}]^{2} + [2(u^{2}+v^{2})2uv]^{2} = [(u^{2}+v^{2})^{2} + (2uv)^{2}]^{2]. Podstawa drugiego składnika jest równa B^{2}. Otrzymamy analogiczną postać równania, jak postać równania wyjściowego. Korzystamy z metody spadku Fermata - istnieje podstawa kwadratu będącego sumą w równaniu wyjściowym, która jest mniejsza od założonej, co wg wielkich kończy dowód dla n=4. Absolutnie nie kończy. To jest bowiem dowód innego twierdzenia, a nie dowód WTF dla n=4. Dlaczego? Dlatego, że podstawa kwadratu będącego sumą w powyższym równaniu nie może być kwadratem, a to oznacza, że nie ma dowodu dla n=4. Na mocy LWG Theorem poniższa suma nie może być kwadratem, równym [u^{2}+ v^{2}]^{2} + (2uv)^{2}=c=C^{2}. Dlatego tylko mój dowód WTF dla n=4 jest jedynym poprawnym dowodem na świecie. Innymi słowy niedopuszczalne jest wprowadzenie liczb z równania Fermata przy n=4 w trójkąt prostokątny, co jest konieczne w dowodzie na fałszywość równania A^{4} + B{4} = c^{2}. Jedynym na świecie poprawnym dowodem WTF dla wykładników n będących liczbami pierwszymi jest również dowód mojego autorstwa.
??? ,to TY ? bredzisław komorowski? tu u nas ? na  dziennikarskim zad.upiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli masz intelekt ameby, lubisz jak inni toba całkowicie steruja, ustawisz ojca rydzyka w przelewach zdefiniowanych i zlizesz co trzeba ksiedzu zostaniesz przyjety ku chwale kaczystanu i prezesa zawsze dziewicy alleluja alleluja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Neotargowica wyje? Oderwani od żałoba wyją? DOBRZE!
O kolega juz odebral legitke, nos ja dumnie przy sercu jak pis ss komando bedzie robic lapanki na niewiernych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis na dulgie lata dzieki bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pis na dulgie lata dzieki bogu
Któremu bogu "dulgiemu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...