Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja nie mogę, ludzie to mają pomysły i fantazję!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fakt faktem mieli fantazje ale teraz tez powinni dostac pokazowy wyrok zeby odechcialo sie innym fantazjowac!Bo niedlugo ktos sprzeda w nocy i wywiezie z Wa-wy Palac Kultury i Nauki.Trzeba tyc zlodziei solidnie ukarac
0
DOBRE GAGATKI Wydaje mi się że teren poligonu był dobrze znany złodziejom i pomagał im ktoś z obsługi poligonu . Zwykły człowiek nie wie jak i gdzie ma jechać aby dotrzeć do danego celu.
0
Gdyby sie wzieli za handel dlugami szpitali to by zostali nazwani "ogrodnikami szpitalnych dlugow" a tak zostali...
0
Dobry pomysł chłopaki mieli. Zawsze chciałem mieć własny czołg
0
Jak złomiarz kradł Odlewnie Żeliwa?
0
moher intelektualny to specjalność lubelsczyzny
0
robert napisał:
Fakt faktem mieli fantazje ale teraz tez powinni dostac pokazowy wyrok zeby odechcialo sie innym fantazjowac!Bo niedlugo ktos sprzeda w nocy i wywiezie z Wa-wy Palac Kultury i Nauki.Trzeba tyc zlodziei solidnie ukarac
Zgadza się a tych co pocieli i sprzedali odlewnie żeliwa dać im medale a ich to pocałują w du...
0
Polak Potrafi
0
Wiecie może, z jakiej części miasta te sprytne chłopaki pochodzą?
0
z Wrotkowa! trzymaj się Sylwek!
0
coś informacje niekompletne ;-) oprócz dźwigu i lawet trzeba mieć jeszcze cos co podciagnie czołg pod dźwig - sylwek użył do tego spychacza ;-)
0
a wlasciciel skupu glupa tnie ze on nic nie wiedzial takie bajki to....dla dzieci
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: