Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja nie mogę, ludzie to mają pomysły i fantazję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt faktem mieli fantazje ale teraz tez powinni dostac pokazowy wyrok zeby odechcialo sie innym fantazjowac!Bo niedlugo ktos sprzeda w nocy i wywiezie z Wa-wy Palac Kultury i Nauki.Trzeba tyc zlodziei solidnie ukarac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE GAGATKI Wydaje mi się że teren poligonu był dobrze znany złodziejom i pomagał im ktoś z obsługi poligonu . Zwykły człowiek nie wie jak i gdzie ma jechać aby dotrzeć do danego celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby sie wzieli za handel dlugami szpitali to by zostali nazwani "ogrodnikami szpitalnych dlugow" a tak zostali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł chłopaki mieli. Zawsze chciałem mieć własny czołg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak złomiarz kradł Odlewnie Żeliwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moher intelektualny to specjalność lubelsczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Fakt faktem mieli fantazje ale teraz tez powinni dostac pokazowy wyrok zeby odechcialo sie innym fantazjowac!Bo niedlugo ktos sprzeda w nocy i wywiezie z Wa-wy Palac Kultury i Nauki.Trzeba tyc zlodziei solidnie ukarac
Zgadza się a tych co pocieli i sprzedali odlewnie żeliwa dać im medale a ich to pocałują w du...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak Potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie może, z jakiej części miasta te sprytne chłopaki pochodzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Wrotkowa! trzymaj się Sylwek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś informacje niekompletne ;-) oprócz dźwigu i lawet trzeba mieć jeszcze cos co podciagnie czołg pod dźwig - sylwek użył do tego spychacza ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wlasciciel skupu glupa tnie ze on nic nie wiedzial takie bajki to....dla dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...