Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie kierunki wybierają przyszli studenci w Lublinie?

Utworzony przez Josef, 31 lipca 2013 r. o 06:56 Powrót do artykułu
Młodzież wybiera zawody ,gdzie są największe przekręty ,bo tam można zarobić..Nic się nie dzieje zgodnie z zapotrzebowaniem ,bo takowe nie istnieje.Urzędy pracy zajmują się upychaniem kolesiow partyjnych ,a nie organizuja rynku pracy.Hazardziści i gumofilcowi rozłozyli gospodarkę i jej organizację,a teraz powoli rozkładają cały polski organizm!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze zawody to murarz, tynkarz, elektryk, fryzjer, kosmetyczka, a dla kobiet jeden na p ( nie chodzi o prawnika - gdyż ten w tym porównaniu wypada bardzo ubogo ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbyłem studia w zakresie politologii na UMCS,nie mogłem znależć pracy w wyuczonym zawodzie,więc odbyłem jeszcze studia podyplomowe w trzyletniej zasadniczej szkole zawodowej w moim miasteczku/w zakresie elektryczności/.Po odbyciu tych studiów podyplomowych zdobyłem różne uprawnienia i dzisiaj prowadzę zakład instalatorstwa elektrycznego.I tak sobie myślę,że gdybym kiedyś nie wybrał studiów politologicznych,to nie wiem kim bym dzisiaj był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wam agencje towarzyskie POzostały,tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...