Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Młodzież wybiera zawody ,gdzie są największe przekręty ,bo tam można zarobić..Nic się nie dzieje zgodnie z zapotrzebowaniem ,bo takowe nie istnieje.Urzędy pracy zajmują się upychaniem kolesiow partyjnych ,a nie organizuja rynku pracy.Hazardziści i gumofilcowi rozłozyli gospodarkę i jej organizację,a teraz powoli rozkładają cały polski organizm!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepsze zawody to murarz, tynkarz, elektryk, fryzjer, kosmetyczka, a dla kobiet jeden na p ( nie chodzi o prawnika - gdyż ten w tym porównaniu wypada bardzo ubogo ).
0
Odbyłem studia w zakresie politologii na UMCS,nie mogłem znależć pracy w wyuczonym zawodzie,więc odbyłem jeszcze studia podyplomowe w trzyletniej zasadniczej szkole zawodowej w moim miasteczku/w zakresie elektryczności/.Po odbyciu tych studiów podyplomowych zdobyłem różne uprawnienia i dzisiaj prowadzę zakład instalatorstwa elektrycznego.I tak sobie myślę,że gdybym kiedyś nie wybrał studiów politologicznych,to nie wiem kim bym dzisiaj był.
0
Tylko wam agencje towarzyskie POzostały,tusk musi odejść.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: