Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Buszujący w zbożu" Salinger "Zabić drozda" Harper Lee   Trzeba zacząć czytać coś ambitniejszego i dającego do myślenia, a nie tylko same polskie pseudo superprodukcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko OK, ale dlaczego określasz mianem "pseudo superprodukcji" książki, na których wychowały się pokolenia? Więcej szacunku dla naszej kultury! Ja od siebie dodam dwie książki, które były w kanonie lektur w moich czasach licealnych-"Poczatek" Szczypiorskiego i "Granicę" Nałkowskiej. I jeszcze "Lewa wolna" Mackiewicza też by mogła być. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele ciekawych książek, ale mało jest takich, które odmieniają życia. Taką pozycją jest książka autorstwa Ilony Różalskiej - Świetliste Dusze. Czytałem i polecam każdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hobbit :P ii.. W Pustyni I W Puszczy :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że o szkołę podstawową chodzi, więc niektóre powyższe przykłady jakby nie z tej bajki są.  Jest paru ciekawych polskich autorów, których dzieci chętnie czytają, np. Grzegorz Kasdepke, Andrzej Maleszka, Rafał Kosik, Ewa Nowak, Paweł Beręsewicz. W mojej szkole polonistki już od kilku lat wprowadzają nowe lektury, m.in. Mikołajka, Opowieści z Narnii, Harrego Pottera, Dynastię Miziołków, Niekończącą się opowieść, Matyldę. Niestety, zakupienie kompletu lektur dla klasy to wydatek rzędu ok. 700-1000zł. Trzeba to robić sukcesywnie, bo przecież nie tylko lektury dzieci czytają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamienie na szaniec - obowiązkowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w podstawówce Rusinek i jego wierszyki :) http://xiegarnia.pl/ksiazka/wierszyki-rodzinne/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...