Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie problemy mają piesi w Lublinie? Ratusz chce się dowiedzieć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2016 r. o 15:18 Powrót do artykułu
Gadanie glupot. Zamiast dokumentow wystarczy sie rozejrzec i pogonic do roboty straz miejska. Okopowa nie da sie przejsc bo wszedzie stoja samochody. Niby jest strefa ale auta stoja nielegalnie w miejscach nie wyznaczonych. Dosc zamawiania kwitow wiecej zwyklej roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarnowane pieniądze, jak i na posadę tego wiącka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto ma chyba za mało urzędników, że nie mogły tego zrobić we własnym zakresie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marnotrawienie pieniędzy - po prostu wyjść zza biurka i zobaczyć gdzie jest równy chodnik a gdzie nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem świnia i chodzę na mecze Górnika w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy ratusz wydałby te 63 tys. na coś co jest widoczne dla przeciętnego przechodnia, gdyby wykładał z własnych pieniędzy? Słupy na chodnikach tak, że trudno jest przejść z wózkiem, czy dzieckiem trzymanym za rękę, auta parkujące pomimo braku 1,5 wolnego chodnika, rowerzyści na chodnikach pomimo ścieżek, popękane chodniki, idiotyczne zwężania jezdni (zdaje się tu też proponowane), które doprowadzają do niesamowitych korków (Kunickiego), mnóstwo tirów i innych ciężkich samochodów jeżdżących po mieście (np. Nowy Świat), wyjące długo syreny lub alarmy w PKP po kilkanaście razy w dzień i w nocy, które słychać pomimo zamkniętych okien, odpadające tablice inf. przy rondzie na Witosa, zaniedbane trawniki i ulice (odnoga Nowy Świat = droga wew. Nowy Świat), zapadające się studzienki na nowo wyremontowanych ulicach (Łęczyńska, Krochmalna, Grabskiego), nagłośnienie na stadionie zmuszające mieszkańców w obrębie 3 km do słuchania koncertów, itd., itp.. No i atrakcja w postaci 3 planowanych spalarni odpadów. Ile należy mi się z tych 63 tys. zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę im powiedziec za darmo co trzepa poprawić. Ludzie ten cały Ratusz celowo prowadzi do destrukcji finansów publiczbych miasta. A klakier DW ogłasza te bzdurne pomysły. 63tyś za napisanie referatu to jakas kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
63 tys. zł wyrzucone w błoto! Panie Ziobro, zrób Pan coś z tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to kosztowało 63 tys. zł ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głównym utrapieniem dla pieszych są rowery na chodnikach!cykliści won na jezdnię,albo na ścieżki rowerowe!dość terroru dziczy na rowerach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że Górnik Łęczna gra na Arenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąg pieszo-rowerowy przy Filaretów, od Rymwida do Pana Tadeusza, nie ma oświetlenia! Jest on oddalony od oświetlonej jezdni o ok. 30 m i dodatkowo wyżej niż jezdnia, więc panują tam kompletne ciemności! Szczególnie w okresie od kwietnia do października, bo resztki światła znad jezdni przechwytują korony drzew. Ulica Filaretów była remontowana 3 lata temu i ktoś nie pomyślał(?) o oświetleniu chodnika i drogi dla rowerów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poyebało cię goścu!!! Ty chcesz oswietlenia na sciezkach rowerowych? A od czego masz dynamo, moze jeszcze chciałbys bramki, viatoll, sieć fast foodow, punkt spręzarek moze jeszcze ekrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalezy zamienic wszystkie jezdnie w centrum w sciezki rowerowe. w ten sposob nie tylko ograniczamy ruch smierdzacych samochodow ale takze promujemy zdrowe i ekologiczne wartosci. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania rowerowe organizowane cyklicznie, tam uzgadniamy tego typu propozycje ktore niebawem przedstawimy ratuszowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym poszła dalej i w ogóle zakazała jeździć po mieście osobówkom. Zostawić tylko tiry do biedronek i innych marektów, lubelli, spalarni odpadów z całej Polski i rowery. A zapomniałam, wyciąć wszystkie drzewa, a nowe poustawiać w doniczkach. Toż to będzie spełnienie marzeń p.Żuka. Już widzę te tłumy po zakupy do Centrum, jazdę kto szybciej, kto bez trzymania, kto pod prąd, a kto pod tir. Tiry skręcające w ulice zajmujące od razu 1,5 pasa ruchu i tylko one na jednej zmianie świateł w otoczeniu rowerzystów z dwóch stron wdychających opary spalin. Istny raj. Bez osobówek ciszej będzie, a i nikt nie będzie narzekać na wystające studzienki, a może i niezniszczonego asfaltu na dłużej starczy, chociaż tu nie byłabym pewna, ale w końcu patrząc na to co się dzieje nad Zalewem to rowerzyści powinni się cieszyć z toru przeszkód jaki zagwarantują im tiry. Ale się rozmarzyłam i to za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam 15 lat i mam to gdzies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minimum 6 znaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...