Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co wczoraj był minister zdrowia w Lublinie??? Moze warto byłoby go zapytać dlaczego PiS zabrał dofinansowanie na COZL????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie takie bicie piany skoro sprawa jest w prokuraturze. Popierasz takie jawne złodziejstwo?
Proszę o JAWNE DOWODY złodziejstwa. Jeżeli nie masz - milcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRzcie ile się kanalie muszą namęczyć aby zniszczyć COzL. Ale się opłaci, bo potem za samboliczną zlotówkę będą budynki, ktoś kupi, zatrudni kolesi a i kontrakty się nagle znajdą. Tylko byle wywalić Dyrektorkę i będzie z górki. Kaska jak marzenie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku zastanów się co ty bredzisz ! Przecież nikt nie zarzuca dyrektorce badania kretynie ! Mówi się jasno podała fałszywe oświadczenie ! Czy twój pusty łeb to rozumie ! Czy do pustaka coś trafia ! Obłudniku i fałszerzu czyichś słów !!!!!!
Podała, nie podała - ale lekarstwa, innymi sposobami niedostępne albo BARDZO DROGIE,nawet jeżeli nieco rozminęła się z prawem - BYŁY. Masz wybór - działać zgodnie z prawem i mieć mniej możliwości leczenia, w przypadku choroby nowotworowej - RATOWANIA ŻYCIA, albo - olać bzdurne przepisy - i RATOWAĆ. Co byś wybrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis na wodę i fotomonta. COZL muai upaśc, by ktoś go przejął za złotówkę. Kto dziś trzyma łapę na kontraktach, ten steruje i temma pomysła jak zarobić i jak na CoZl zbić taaaaaaaką kasę. Ale Dyrektorka nie chciała pójść na układ. I musi odejśc. Coś zawsze się zjadzie bo o duuuuuuużą kasę chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem do czynienia z Panią Profesor, PODAROWAŁA bliskiej mnie osobie dodatkowych ładnych parę lat w miarę dobrego życia pomagając swoją wiedzą, opieką, w walce z NIEULECZALNĄ, nie dającą się powstrzymać na czas dłuższy, o czym doskonale Ona, ja i ta osoba wiedzieliśmy - chorobą, acz nadzieja towarzyszyła nam do końca - i jestem Jej za to wdzięczny. A działo się to sporo lat temu, kiedy warunków leczenia, dostępu do aparatury, do bardzo specyficznych i drogich lekarstw, preparatów, wiedzy - nawet PORÓWNAĆ z obecnymi nie można... Nie twierdzę, że gdyby nie Ona - COZL w obecnej (czy lepszej) postaci by nie istniało, dostępu do specyficznych preparatów by nie było, ale NIEZAPRZECZALNIE Jej zasługą jest, że doprowadziła do jego utworzenia, rozbudowy, unowocześnienia i szerszego dostępu do wysoce specyficznych lekarstw. Oczywiście, mógł to zrobić ktoś inny, ale - dlaczego nikt taki się nie znalazł? Nie podjął walki z brakiem funduszy, oporem administracji i zwykłych ludzi o wybujałych ambicjach nie popartych WIEDZĄ, umiejętnościami i pracowitością? Zarzucacie, że łamała prawo "przetargów" - a ja się pytam was: co ważniejsze - prawo (nie mnie oceniać, na ile kulawe), czy ŻYCIE chorującego na straszną chorobę człowieka? Podejmiecie się wyboru? Wy pojęcia nie macie, co, przy ciągłym deficycie środków, lekarstw - oznacza dylemat: leczyć kogoś, kogo - według współczesnej wiedzy, wyleczyć nie jest możliwe, czy kogoś, kto rokuje nadzieje na wyzdrowienie? Bo dla mnie, KAŻDY sposób - o ile nie niesie zagrożenia dla życia innego człowieka - zdobycia, uzyskania drogich, rzadkich lekarstw, które niosą nadzieję (bo pewności NIGDY nie ma...) w takich przypadkach - JEST DOBRY i słuszny. Ale, widać - trzeba samemu przebyć drogę od rozpaczy do nadziei, aby to zrozumieć. Zastanawia mnie jedno - jakoś nie słyszałem oficjalnych, stawianych przez władnych - zarzutów o niekompetencji Pani Profesor w dziedzinie medycyny... przy czym proszę pamiętać, że w przypadku m.in. nowotworów - PEWNOŚCI wyleczenia NIGDY nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten COZL w rękach tej kobiety to była umierania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK PRZYTULIĆ 200 MILIONÓW ZA NIC - Przypomnijmy - 13 stycznia 2009 roku rząd PiechocinskiegoTuska przyjął uchwałę, zgodnie z którą do 2020 roku wybuduje pierwszą polską elektrownie atomową. W tym celu ówczesne władze powołały specjalne spółki wraz z zarządami i radami nadzorczymi oraz utworzyły stanowisko pełnomocnika rządu ds. budowy elektrowni atomowej. Po upływie 7 lat Tusk zwiał do Brukseli, platformiany rząd przepadł, na pensje i inne wydatki poszło ok. 200 mln zł, a elektrowni atomowej jak nie było, tak nie ma.
  No i bardzo dobrze - bo na c h u j nam tyle prądu, skoro za pół roku Jedynie Słusznej Sile uda się wykończyć gospodarkę, tak jak zostały wykończone Trybunał Konstytucyjny, media publiczne, służba cywilna, niezależna prokuratura etc etc. Nawet koniom nie przepuścili - choć komuna je oszczędziła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podała, nie podała - ale lekarstwa, innymi sposobami niedostępne albo BARDZO DROGIE,nawet jeżeli nieco rozminęła się z prawem - BYŁY. Masz wybór - działać zgodnie z prawem i mieć mniej możliwości leczenia, w przypadku choroby nowotworowej - RATOWANIA ŻYCIA, albo - olać bzdurne przepisy - i RATOWAĆ. Co byś wybrał?
  I co? Tak bezinteresownie?? :D :D :D   Ja bym wybrał rozminięcie się z prawem i olanie bzdurnych przepisów oraz przytulenie konkretnej kaski! A ty co byś wybrał? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do upadku COZL doprowadza ten, kto trzyma łapę na kontraktach. Gdy COZL będzie można kupić za 1 pln, kupiec natychmiast otrzyma kontrakty. Kto to kupi? Pytanie za 10 pkt. Ja się domyślam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chryste, kiedy przestaniecie pisać, że to p.profesor ratowała ludzi??? Przeciez to nie ona!!! Do każdej konsultacji wołała swoich asystentów, a sama tylko się usmiechała i zbierała pochwały. To biały personel tam ciężko pracuje, a ją pacjent g... obchodzi, tylko polityka najwazniejsza. I jeszcze jej długi spłacać muszą bo swojakom ciężką kasę za poparcie z krwawicy personelu dawała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...