Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy wreszcie ktoś rozsądny weźmie się za organizację ruchu w naszym mieście? Do tej pory wszystkie ulice były zwężane gdzie tylko było można przez wstawianie tzw wysepek "peronów". Może znajdzie się ktoś z otwartą głową i poprawi to, co zostało zepsute w ostatnich latach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadki borowe w wieku emerytalnym podejmują najważniejsze decyzje urbanistyczne... dalej nie trzeba komentować... Ludzie idźcie na zasłużoną emeryturę... wasza efektywność jest ujemna... dlaczego? bo nie dość że nic nie robicie to jeszcze nie dajecie młodym rozwinąć skrzydeł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na załączonym zdjęciu widzimy spowiedź poprzedzającą mszę polową ze powodzenie budowy Obwodnicy Lublina tudzież innych dróg. (pierwszy od lewej dyrektor Janicki, pierwszy od prawej Jego Eminencja Arcybiskup Polowy Metropolita Stanisław Fic)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amenus napisał:
Na załączonym zdjęciu widzimy spowiedź poprzedzającą mszę polową ze powodzenie budowy Obwodnicy Lublina tudzież innych dróg. (pierwszy od lewej dyrektor Janicki, pierwszy od prawej Jego Eminencja Arcybiskup Polowy Metropolita Stanisław Fic)
Niech Imię i Zasługi Jego bedą chwalone przez wieki !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zamienił stryjek szabelkę na kijek!" Kto zna Pidka doskonale wie do czego nadaje się ten człowiek DO SPRZĄTANIA ULIC A NIE DO DECYDOWANIU O NICH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypasożyt napisał:
"Zamienił stryjek szabelkę na kijek!" Kto zna Pidka doskonale wie do czego nadaje się ten człowiek DO SPRZĄTANIA ULIC A NIE DO DECYDOWANIU O NICH!!!
Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Nie - szabelkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, dobrze dziadki na emeryturę!wnuki bawić, praca dla młodych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zwariowal. To trzeba ulice budowac a nie meliorowac. Karpinski znowu wpuscil Zuka w kanał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie bardzo dużo się zmieniło na dobre jeśli chodzi o drogi. Pan Pidek to osoba uczciwa, pracowita i z ogromnym doświadczeniem. Z tego co wiem nie toleruje lenistwa i prywaty. Jest doświadczonym urzędnikiem. Jestem pewien, że świetnie dopilnuje, by wszystko z drogami w mieście szło w jak najlepszym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Janicki, czyli człowiek od robienia bałaganu w mieście. Np w piątkowym wydaniu DW widać było jak buduje chodniki. Jestem tylko zdziwiona, że komuś takiemu chce się jeszcze powierzyć jakiekolwiek stanowisko a tym samym odpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba przegapiłem konkurs na stanowisko dyrektora MZDiM skoro piszecie , że p.Pidek już jest zaklepany na stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy odejdzie z pracy nie zastapiony dziadek Pytka z Zarządu Dróg Wojewódzkich - pyta inzynier bezrobotny????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
dobrze, dobrze dziadki na emeryturę!wnuki bawić, praca dla młodych
Kogo nazywasz młodym, toż Pidek to dziadek 60-cio paroletni. Najlepiej takiemu dociupać do emerytury. No cóż niedługo w podziękowaniu za posadę będą jeździć samochodami ze znaczkiem "lwa" ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobotny napisał:
Chyba przegapiłem konkurs na stanowisko dyrektora MZDiM skoro piszecie , że p.Pidek już jest zaklepany na stanowisku.
Pana Pidka nie obowiązuje konskurs, bo jest on dobrym kolegą Pana Prezydenta Kalinowskiego. (Kolega po fachu i jeden i drugi - mechanik).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edward napisał:
W Lublinie bardzo dużo się zmieniło na dobre jeśli chodzi o drogi. Pan Pidek to osoba uczciwa, pracowita i z ogromnym doświadczeniem. Z tego co wiem nie toleruje lenistwa i prywaty. Jest doświadczonym urzędnikiem. Jestem pewien, że świetnie dopilnuje, by wszystko z drogami w mieście szło w jak najlepszym kierunku.
To chyba nie o tym samym Pidku mówimy bo ten co był burmistrzem w Poniatowej nie jedno ma na sumieniu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można na tak poważne stanowisko desygnować kolejnego nieuka? Brak jest wykształconych drogowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edward napisał:
W Lublinie bardzo dużo się zmieniło na dobre jeśli chodzi o drogi. Pan Pidek to osoba uczciwa, pracowita i z ogromnym doświadczeniem. Z tego co wiem nie toleruje lenistwa i prywaty. Jest doświadczonym urzędnikiem. Jestem pewien, że świetnie dopilnuje, by wszystko z drogami w mieście szło w jak najlepszym kierunku.
Skoro jest taki dobry to dlaczego poleciał z Zarządu Dróg Wojewódzkich. No i zacznie się zatrudnianie swoich jak w ZDW wszystkich oprócz drogowców a ty mówisz że nie toleruje on prywaty. Śmieszne....ha . I Urząd zaraz zacznie pękać w szwach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam zielonego pojęcia skąd takie masz kolego informacje, z bazaru? to jest tylko polityka a oceniać człowieka i oczerniać każdy potrafi szczególnie jak komuś się udaje to go stłamsić . To prawdziwa polska natura pajacyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEUK? BARAN JESTEŚ! co ty wiesz o zabijaniu. Wiedza czy doświadczenie? Masz racje weźmy kogoś kto ma 25 lat, świeży po studiach a cienki jak kabanos! TACY są najlepsi?! osobiście uważam, że ten człowiek da radę! Słyszałem o jego osiągnięciach i do tego je widziałem, na 100% uda mu się a po naszym mieście będzie się jeździło lepiej i o to chyba chodzi!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabił kogoś oszołomie? Zazdrość Cię bierze, że ktoś go docenia bo w tej waszej dziurze się marnował a tu ktoś go docenia!!!!!!!! Zwolnij chłopie z tym oczernianiem innych!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...