Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot - damski bokser, który myli imiona kobiet

Utworzony przez Nowiński, 7 września 2009 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Januszek zaczynasz nudzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widze Strojnowską to jestem za zerowym parytetem dla kobiet. Przecież to są jakieś jaja, że ta kobieta funkcjonuje w sferze publicznej. Kaligula z konia zrobił senatora, to Palikot ze Strojnowskiej zrobił wojewodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten wiesniak wraca tam gdzie jego miejsce. Do obory,pedzic pryty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO JUŻ LEPIEJ NIECH PAN ZOSTANIE TO BEDZIE BIEDNIE ALE Z NASTROJEM I OPTYMIZMEM DLA WSZYSTKICH Z ŁEZKĄ NADZIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczony obywatel Palikot J. wie tyle o kobietach co o ... winie, czyli nic, a właściwie tyle co z ulotek z supermarketów wyczytał... :-) Nie ukrywam, że niesamowicie mnie bawią "opinie znawcy win" - Palikota. To, że ten prymityw serwuje opinie z ulotek zachodnich supermarketów to oczywiście mało śmieszne, ale to, że całe stado POmatołkowych baranów (55% populacji) daje się na to nabierać, to już jest ubaw po pachy! PS. Dawaj dalej palikocie, śmiech to zdrowie, a z ciebie śmiać się można zdrowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi i jak sądzę wielu Lubelakom za tego "wiejskiego głupka" Najwięcej zawdzięcza prof. Zalewski temu "posłowi", który gostka wysłał do uczenia dzieci, by warszawskiej spadochroniarce od Michnika zrobić miejsce Jako nawet przypadkowy mieszkaniec Lublina powinien się tego wstydzić. Zamiast Lublin mieć swojego reprezentanta w kołchozie Europy, ma go Michnik Czy powinien Paligłup i podobni do niego się cieszyć, tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TITANIC gdy szedł na dno to też orkiestra grała. Mundrołku z buzią Rasputina do roboty dla dobra mas PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...