Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot ma oddać byłej żonie 320 tys. zł

Utworzony przez boby x, 4 października 2013 o 12:56 Powrót do artykułu
I już wiadomo w jakim celu Palikot zając sie polityjką
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma to jak byłe żony... niejednego już wykończyły. Zwykła, chciwa, podła materialistka i tyle. 40 milionów... a zarób sobie te miliony, głupia babo!
0
Nie ma to jak byłe żony... niejednego już wykończyły. Zwykła, chciwa, podła materialistka i tyle. 40 milionów... a zarób sobie te miliony, głupia babo!
Niezły z Ciebie pajac.
0
Należy się babinie jak koryto świni,a dlatego BUCA te parę groszy to jak na byka zimiok !!!
0
Czemu poseł Palikot nie chce płacić podatków w Polsce tylko w rajach podatkowych?
0
  a ja pracuję jako baba w tym pierdolonym kraju już 34 lat mi  ten pieprzony rząd płaci aż 2100 zł brutto, och jak ja nienawidzę tego kraju, oto do czego doprowadziły pieprzone solidaruchy z lat 80, gdzie jedni ciężko pracując ledwie na chleb zarobią a inni opierdalając się mają miliony  
0
Prawdę mówiąc są to takie gierki polityczne, które nie powinny nikogo interesować. Politycy powinni zająć się polityką, a nie wyłaniać swoje prywatne grzeszki.
0
Prawdę mówiąc są to takie gierki polityczne, które nie powinny nikogo interesować. Politycy powinni zająć się polityką, a nie wyłaniać swoje prywatne grzeszki.
  masz rację, niech napiszą jeszcze czy dzisiejszej nocy miał seks i z kim i o której godzinie i czy wielkość jego narzędzia do seksu jest odpowiednia 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: