Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot przestanie być posłem do 31 stycznia

Utworzony przez kinol, 14 grudnia 2010 o 13:35 Powrót do artykułu
"Janusz Palikot przestanie być posłem do 31 stycznia".....a po 31stycznia znowu nim zostanie ???? No no jakaś nowa ordynacja wyborcza -jak widać za tych rządów wszystko jest możliwe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kinol napisał:
"Janusz Palikot przestanie być posłem do 31 stycznia".....a po 31stycznia znowu nim zostanie ???? No no jakaś nowa ordynacja wyborcza -jak widać za tych rządów wszystko jest możliwe
0
"Janusz Palikot przestanie być posłem do 31 stycznia..." a do tego czasu to jeszcze będzie nim przebywał? Gdzie autor uczył się polskiego? A wykształcenie to pewnie za masło i jajka...
0
Gdybym nie obserwował występów Palikota uwierzyłbym w jego troskę o ludzi , o Polskę. Potrafi pięknie i mądrze mówić ale na wizerunek polityka który mówi ,mówi i nieraz nie wie co mówi zapracował sam. Wyspiański:Rydel gada,gada ,gada,a deszcz pada ,pada,pada. Palikot i Kaczyński są jak bracia. Nie liczą się ze słowami,nie liczą się z ludzmi bo o Polskę im chodzi.
0
Do 31 stycznia? Tak mało oryginalnie? Ja proponuję do 31 lutego.
0
PALIGLUP GRA NA ZWLOKĘ LECZ REPERTUAR MEDIALNY WYCZERPAŁ.WSTYD ZE TAKIEGO PŁYTKIEGO MATOŁA WYNIOSŁY NA SCENĘ POLITYCZNA INNE PO- MATOŁY.POMOCNA DŁOŃ UBECKICH PROMOTORÓW DALA MU ZAROBIĆ,INACZEJ BIEGAŁBY PO BIŁGORAJU W GUMOFILCACH I SPODNIACH OD ŚLUBNEGO GARNITURU..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: