Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński przyjedzie do Lublina w niedzielę

Utworzony przez Tomasz, 7 listopada 2010 r. o 14:34 Powrót do artykułu
W dniu dzisiejszym ten kartofel zapyziały przyjeżdża do Lublina??? Po co? WOOOOON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i poco on tu unas potrzebny chyba poto aby dalej prowadzić kampanię nienawiści i żałosnej polityki niech lepiej jedzie do brata do krakowa i tam się pomodli o poprawę nad jego grobem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie! Tylko nie on!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Jaro zna języków? Dwa, polski i nienawiści:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walczy o wolną Polskę, tak jak wasi dziadkowie.Wy co oglądacie super stację i fakt doczytacie w głowach burdello się robi.Powodzenia z takimi poglądami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekałem i czekałem na p.Prezesa,ale jakmzwykle jeszcze nie dotarł.Jak zwykle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że jest też wyczekiwany w Rykach na dzisiejsze późne popołudnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gniewny napisał:
walczy o wolną Polskę...
Chyba o "polną Wolskę". Pewnie jedzie obiecać kolejną siedzibę PGE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPIEPRZAJ DZIADU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bujaj się stąd mały człowieczku. wyp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś pan prezesik przyjechał do lublina ogłosić narodziny nowej polski . rzeczpospolita kaczyńska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już PIS z Kaczyńskimi na czele załatwili nam siedzibę energetyki w Lublinie. I znowu zbliżają się wybory i Pan Prezes przypomniał sobie o Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spierda..laj ty sekciarzu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM W ZOMO, BYŁEM W ORMO, CWANY ZE MNIE LIS, DZIS POPIERAM PARTIE PIS. POPIERAM PARTIE PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po H.. on tu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał PIS miliony z naszych podatków i teraz jeżdzi i miesza ludziom w głowach.Prochów mu dać to może człowieka rozumnego będzie przypominał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy od niego chcecie!? Szczekać tylko potraficie, wy nieroby z lublina, sami dziadami jesteście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy od niego chcecie!? Szczekać tylko potraficie, wy nieroby z lublina, sami dziadami jesteście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy od niego chcecie!? Szczekać tylko potraficie, wy nieroby z lublina, sami dziadami jesteście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kolana buce toż to pomazaniec Boży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...