Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński przyjedzie do Lublina w niedzielę

Utworzony przez Tomasz, 7 listopada 2010 o 14:34 Powrót do artykułu
W dniu dzisiejszym ten kartofel zapyziały przyjeżdża do Lublina??? Po co? WOOOOON
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i poco on tu unas potrzebny chyba poto aby dalej prowadzić kampanię nienawiści i żałosnej polityki niech lepiej jedzie do brata do krakowa i tam się pomodli o poprawę nad jego grobem
0
Nie! Tylko nie on!
0
Ile Jaro zna języków? Dwa, polski i nienawiści:)
0
walczy o wolną Polskę, tak jak wasi dziadkowie.Wy co oglądacie super stację i fakt doczytacie w głowach burdello się robi.Powodzenia z takimi poglądami.
0
Czekałem i czekałem na p.Prezesa,ale jakmzwykle jeszcze nie dotarł.Jak zwykle!
0
Słyszałem, że jest też wyczekiwany w Rykach na dzisiejsze późne popołudnie.
0
Gniewny napisał:
walczy o wolną Polskę...
Chyba o "polną Wolskę". Pewnie jedzie obiecać kolejną siedzibę PGE.
0
SPIEPRZAJ DZIADU!!!
0
bujaj się stąd mały człowieczku. wyp....
0
dziś pan prezesik przyjechał do lublina ogłosić narodziny nowej polski . rzeczpospolita kaczyńska
0
Już PIS z Kaczyńskimi na czele załatwili nam siedzibę energetyki w Lublinie. I znowu zbliżają się wybory i Pan Prezes przypomniał sobie o Lubelszczyźnie.
0
spierda..laj ty sekciarzu!!!
0
BYŁEM W ZOMO, BYŁEM W ORMO, CWANY ZE MNIE LIS, DZIS POPIERAM PARTIE PIS. POPIERAM PARTIE PIS.
0
A po H.. on tu?
0
Dostał PIS miliony z naszych podatków i teraz jeżdzi i miesza ludziom w głowach.Prochów mu dać to może człowieka rozumnego będzie przypominał.
0
A co wy od niego chcecie!? Szczekać tylko potraficie, wy nieroby z lublina, sami dziadami jesteście!
0
A co wy od niego chcecie!? Szczekać tylko potraficie, wy nieroby z lublina, sami dziadami jesteście!
0
0
Na kolana buce toż to pomazaniec Boży.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: