Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Jaskiniowiec\" z Ruchu Palikota dostał się do Sejmu

Utworzony przez beata, 11 października 2011 r. o 16:39 Powrót do artykułu
Nie takim dzikusom, jak temu od Palikota spodobał się parlamentarny blichtr i kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak świeży młody człowiek z ambicjami wchodzi do polityki to "jaskiniowiec" ! A jaka pani Kruk od "coś tam cos tam" nie wylewająca za kołnierz wchodzi do sejmu to jest OK ? BANDA HIPOKTYTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kazdy ma szanse zrozumiec inne hobby niz ogladanie tv -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jak być w gronie pośród transwestytów i homo... Gratulacje dla Pana i miłej lektury prawa legislacyjnego. ps. i życzę miłego kontaktu z mieszkańcami Hrubka pewnie dumni z Pana- jarać, zniszczyć kościół i wprowadzić gejów do sejmu!! Hurra urra i do boju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek z pasją jakich mało. gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Czermno proszę się nie martwić, będzie badane przez poważnych naukowców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś w ramach upowszechniania archeologii przebiera się za jaskiniowca to nic w tym zdrożnego. Gorzej jeśli pan(i) poseł ma mentalność jaskiniowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seen eekingto napisał:
nie kazdy ma szanse zrozumiec inne hobby niz ogladanie tv -.-
Hobby to hobby, tu wydaje mi się, że ktoś ma nieźle na...rane w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze ze ruch palikota znalazl sie w sejmie. moze w koncu zmienia sie przepisy dotyczace probacji oraz samego karania ludzi... dla mnie to jest 19 wiek... natomiast jesli chodzi o kosciol nie moze byc tak zeby kosciol mieszal sie do spraw panstwa... to sa dwie osobnne instytucje i zadna z nich nie powinna sie przenikac. do zagorzalych zwolennikow i kpnserwatystow. jest takie przyslowie ktore mowi o tym ze w cuczym oku mozna dostrzec drzazge a w swoim bie widzi ie belki. chyba niektorzy katolicy zapomnieli o wydarzeniach majacych miejsce przed wojna irozbiprami ... chodzi o ciemne wieki chrzescijanstwa..... prawda jest tak ze kazdy kto pozna historie odsunie sie od kosciola... odnosnie wyksztalcenia doktora Marka Poznanskiego sadze ze jakis czas temu najwyzsze stanowiaka panstwowe zajmowali ludzie bez matury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczęła się nagonka, obrzydzanie Ruchu Palikota, podobnie jak na Samoobronę. TO SĄ DEMOKRATYCZNIE WYBRANI LUDZIE,którzy mają dość kropienia wszystkiego za nasze pieniądze, a ten pokropek g... daje. W mojej parafii święcono pojazdy w św. Krzysztofa - 5 minut po tym zginęła 4-osobowa rodzina w "poświęconym" samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzenia w sejmie. Łatwa i lekka kasa a coraz to gorsi wybrańcy narodu. Jackowski przepowiedział koniec Polski w listopadzie...Po lekturze takich artykułów mam świadomość ze to zbliża się i jest realne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zaczęła się nagonka, obrzydzanie Ruchu Palikota, podobnie jak na Samoobronę. TO SĄ DEMOKRATYCZNIE WYBRANI LUDZIE,którzy mają dość kropienia wszystkiego za nasze pieniądze, a ten pokropek g... daje. W mojej parafii święcono pojazdy w św. Krzysztofa - 5 minut po tym zginęła 4-osobowa rodzina w "poświęconym" samochodzie.
Papiści tego nie zrozumieją, za nich myśli ich wódz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz będzie kupował skóry od Armaniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam są sami jaskiniowcy na przemian z PEDAŁAMI I MYŚLĄCYMI INACZEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, bo jak powszechnie wiadomo ludzie w eneolice żyli przede wszystkim w jaskiniach... a dla Marka powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek z pasją, zapałem i co najważniejsze wykształcony i obyty. powodzenia poznałem go podczas jednego z pokazów archeologii eksperymentalnej - wiedza niesamowita lepszy taki niż niewykształcone bydle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym dziwnego? odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.Dziksi jaskiniowcy tam już byli przed nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiki napisał:
Nie ma jak być w gronie pośród transwestytów i homo... Gratulacje dla Pana i miłej lektury prawa legislacyjnego. ps. i życzę miłego kontaktu z mieszkańcami Hrubka pewnie dumni z Pana- jarać, zniszczyć kościół i wprowadzić gejów do sejmu!! Hurra urra i do boju!
Nie to nie tak,żyć na krzywy ryj nic nie robiąc,handlować sakramentami(u wierzących uważane za święte),wołać pieniedzy że mało,od czasu do czasu ruchnąć jakieś młodą parafiankę (może być i parafianin)straszyć babki piekłem pozbawiając ich mamony,alleluja i do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewatywa napisał:
Tam są sami jaskiniowcy na przemian z PEDAŁAMI I MYŚLĄCYMI INACZEJ.
lepiej jak jest więcej jaskiniowców, pedałów i myślacych inaczej, niż złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro wam odpowiada taka degeneracja wartości i odchyłów od normy to proszę bardzo niech wam będzie tak tak zwana "nowoczesność"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...