Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
znalezione nie kradzione... nie wiem o co ta afera, w takim razie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za cholera zostawia w autobusie taki sprzęt?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziejka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziejka.
Raczej ryzykantka !!! A gdyby w torbie była bomba zdalnie odpalana...Choć kto wie , czy jej tam nie było, a ta kobieta to dzielna antyterrorystka , która uchroniła pasażerów przed śmiercią ...?!!! Takie tajne ćwiczenia przed ŚDM...Jakby co, to kuzynem pana Antoniego nie jestem...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalezione nie kradzione... nie wiem o co ta afera, w takim razie
Chyba mundurowi powinni sprawdzić do kogo należy to IP i ewentualnie przesłuchać. Z taką mentalnością ten kraj nigdy nie uleczy się z tej je*** zarazy. Rozumiem, że jak zostawisz auto otwarte pod marketem to też ktoś może podejść i powiedzieć "znalezione nie kradzione"? Szkoda komentować dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakość monitoringu porażająca, ciekawe czy ZTM w specyfikacje wpisuje rozdzielczość nagrywanych filmów czy tylko, że monitoring ma być (obojętnie jaki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdzie się jakaś złodziejska menda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś było powiedzenie , znalezione nie kradzione :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do startu !gotowi! start!!! kto będzie szybszy : czy złodziejka zgłosi się w w komisariacie sama , czy ją policjanci przywiozą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma kobita nauczkę i może kiedyś już nie zgubi dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja znałam matkę, której dzieci kradły to ich usprawiedliwiała mówiąc,że "Pan Bóg kazał się dzielić z potrzebującymi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była kobieta, to był mnich, bo nosi kaptur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ona nie ma komórki w ręku, ciekawe czy da się sprawdzić kto miał komórkę przemieszczającą się razem z tym pojazdem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...