Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Katolikom jak zwykle wszystko przeszkadza. Katolicy i geje wiecznie mają o coś pretensję. Katolicy i geje są siebie warci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale polska to smród religijny truchło i ubóstwo nie tylko umysłowe w stopniu ciężkim i nie odwracalnym widząc wiekszość chyba wpisów bo do konca nie doczytałem, odmówcie zdrowaśki, ja polaczek duraczek, ciemniaczek, parafianin amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ich olać poprostu niech sobie jadą,,,po co protestami robić reklamę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ich olać poprostu niech sobie jadą,,,po co protestami robić reklamę?
Mogą sobie jechać tylko żeby smrodu nie zostawiali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ich bezpieczeństwa przewiesić przez Polskę w konwoju Koniecznie na przedzie Bojowe Wozy piechoty i Sikorskie nad głowami Nich ta wataha poczuje się jak w obławie Niech do końca świata ruscy nacjonaliści swoim dzieciom śpiewają ku przestrodze pieśń Kaczmarskiego. obława na ruskie wilczki obława Obława, obławana ruskie wilki obława.     a C G C Te dzikie zapalczywe, w gęstym Kremlu  wychowane,       F E Krąg Putina wydeptany, w tym kręgu plama krwawa       a C G C I ciała wilcze kłami gończych psów szarpane!         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nocne Wilki" na swojej stronie relacjonują składanie kwiatów na grobie Stalina, piszac jednocześnie, że sa dumni z tej postaci, oraz ze dziedzictwo Stalina stoi u podstaw rosyjskiego patriotyzmu...Wydaje mi sie, że chociazby ten jeden fakt świadczy o tym, że porownywanie Nocnych Wilków do naszych uczestników Rajdu Katyńskiego jest niestosowne... Wklejam w całosci tekst. 5 Марта, в день смерти Сталина, Ночные Волки возложили цветы к его могиле на Красной площади у Кремлевской стены. Мы чтим память великой Личности. Прошло 62 года после его смерти. Для Страны объём созданного и воссозданного под руководством Сталина оказался настолько велик, что мы до сих пор пользуемся достигнутым и накопленным с тех времен. Сталин уже давно стал основой, на которую можно морально опираться истинным патриотам. Даже такая часть его сильных качеств как: работоспособность, дисциплина, самосовершенствование — задают для каждого планку, куда нужно стремиться (podkreślenie moje - f.). Сам факт появления и исторического существования Человека, который — поднял Страну, поставил заводы, выиграл войну, заставил весь Мир считаться с СССР, карал казнокрадов, управлял экономикой, при которой цены сами снижались, — сам этот факт не дает Западу покоя. Важна правдивая история Сталина, а не те информационные, переработанные обглодыши, которые постоянно выпячиваются либералами для того, чтобы не выпускать российский народ из состояния чувства вины, заставляя его постоянно каяться по надуманным лживым причинам. Россия непобедима, потому что мы знаем, что был такой Человек.
Ostatnio edytowany 13 kwietnia 2015 r. o 14:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli durnie będą przeszkadzać im w trakcie rajdu, to znowu pójdzie w świat opinia o Polakach - rusofobach. I w odwecie Rosja będzie nam blokować nasz Rajd Katyński. Jeszcze żeby klub motocyklowy nazywać gangiem. Obciach i małostkowość. Amerykanie z karabinami byli w mediach traktowani jak sojusznicy (nie wiem czyi, na pewno nie moi). A grupka motocyklistów wywołuje pianę na ustach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję tak : 1/ Dostali wizy -  nie robić szmaty z gęby, niech jadą 2/ Kompletnie ich ignorować, żadnych pyskówek na realu, ale i żadnych medialnych anonsów, nic, tak jakby ich nie było. I już!    wjadą ... pojadą ... spokój.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden sowiet na Polskiej ziemi stać nie może. Granica powinna być zamknięta, a jak już to visy i obowiązkowe ubezpieczenie za każdy dzień 100-150 $. Nie wolno pozwolić na pobłażanie i przyzwolenie żeby ruski cham chodził po Polskiej ziemi. Mam nadzieję, że nie wszystkie psy putina dojadą do Berlina. Nikt nie powinien zgodzić się na tankowanie, naprawy motocykli, hotele za żadne majątki. Z tym należy walczyć a nie wpuszczać do kraju. 
Skąd się debilu wziąłeś ? Chyba cię spłodzili poniemieckie folksdouche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jadą .Sama ich powitam. Jadą bo mają cel. Smierdzące katoluchy też mi łaża w sierpniu po ulicy i tamuja ruch bo idą do wsiowy Częstochowy. Jak pisiory wygrają to oddaję obywatelstwo i przyjmuję ruskie ukraińskie słowackie białoruskie armeńskie.......itd. byle nie polskie. Wstyd być polaczkiem pod rządami katoluchów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy jakies ulicy mieszkasz? Pytam się z ciekawosci, bo chodze na pielgrzymki I jestem ciekawa, co też Ci tamuje. Po za tym, zawsze mozesz glosowac na Palikota. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przyjmuję pozdrowień od katolików. Łaz dalej na ogłupiające wycieczki z klerem-gwałcicielem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Andrzejem - to jest nie tylko sposób na przeczekanie tego przejazdu, ale również nasza siła w tej konfrontacji. My jesteśmy względem nich w porządku, a jeśli oni chcą pokazać, że mają wrogie zamiary - potwierdzają tylko politykę Putina wobec zachodu - czyli też nas. Olać ich serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jadą .Sama ich powitam. Jadą bo mają cel. Smierdzące katoluchy też mi łaża w sierpniu po ulicy i tamuja ruch bo idą do wsiowy Częstochowy. Jak pisiory wygrają to oddaję obywatelstwo i przyjmuję ruskie ukraińskie słowackie białoruskie armeńskie.......itd. byle nie polskie. Wstyd być polaczkiem pod rządami katoluchów
jaka pewność żeś Polak. Wyglądasz mi na gnidę albo innego parazyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Polska dalej zachowuje się jak prostytutka daje każdemu. CZAS POWIEDZIEC NIE DLA WSCHODU I ZACHODU===============NARODZIE POLSKI OBUDŻ SIĘ Z NIEWOLI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im dokładnie o to chodzi. Dajecie sobą manipulować bez najmniejszego wysiłku. Ja proponuję, żeby wszyscy ci którzy chcą w jakikolwiek sposób utrudnić przejazd tej grupy motocyklistów, od samej granicy zrobili eskortę z flagami biało czerwonymi i odprowadzili chłopców Putina mniej więcej tak jak odprowadzają Myśliwce F16 zbłąkane radzieckie bombowce. Już pomijam, że całą ekipę powinna eskortować policja, od miedzy do miedzy, żeby przyjezdnym nie spadł włos z głowy, bo jeśli ktoś ich zaczepi to zaraz Putler będzie miał pożywkę dla swojej propagandy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przyjmuję pozdrowień od katolików. Łaz dalej na ogłupiające wycieczki z klerem-gwałcicielem.
Nienawiść to straszna choroba, pustoszaca serce i umysl człowieka. Mimo wszystko - dalej Cię pozdrawiam, trzymaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...