Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechali w ciemnościach, w żółwim tempie. Koszmarna podróż pociągiem do Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 r. o 07:00 Powrót do artykułu
Może powróćmy de ery parowozów, były sprawniejsze i niezawodne. PKP podreperuje budżet górnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach kupować bilety ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierd**ę, jadę busem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moich czasów w wagonach były prądnice które zapewniały oświetlenie podczas jazdy. A więc albo czasy się na zmieniły i technologicznie kolej się cofnęła albo pani rzecznik kpi z opinii publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
od kilku lat jeżdżę pociągiem na trasie Lublin - Poznań; 1x RAZ pociąg przyjechał BEZ OPÓŹNIENIA!!! to jaki panuje burdel w tym czymś to rzecz niepojęta i jak dla mnie trzeba byłoby wszystko zaorać, ludzi pozwalniać i zbudować wszystko od nowa o takich rzeczach jak syf w niedziałających toaletach, wyłącznie dwie opcje temperatury w przedziale: mróz/ukrop, chlejący na oczach konduktorów pasażerowie, niesłyszalne komunikaty z pseudo głośników itd. nie ma nawet co wspominać
 no widzisz bo na trzeźwo koleją się nie da jechać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że PKP straci dużo klientów przez okres przebudowy torów. Nie można było najpierw naprawić trasy, z Łukowa do Lublina skoro jest w gorszym stanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję PKP fantastycznego pomysł, jak ludziom zpier**lić wakacje. Mam się przesiąść z rodziną w Wawie na pociąg do Gdańska. I co? Zdążę? Nie zdążę? Mam rzucać monetami, czy pociąg utknie pod Lubartowem czy pod Łukowem? CO TO K**WA ZA ORGANIZACJA!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis jest świetny a ty razem z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PKP to jakiś pieprzony mentalny PRL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatusiu patrz!co synu?Tatusiu co to jest?To jest burdel synu;))))) Nic,KOMPLETNIE NIC!!!!W TYM KRAJU JUŻ MNIE NIE ZDZIWI!!! I tak od czasów komuny nam wmawiają.......Polska się rozwija,rośnie PKB,spada bezrobocie,bzykamy sie na potęge,rośnie przyrost naturalny,jesteśmy zieloną wyspą i takie tam cipciu,stanciu..... Ja Wam"TĘGIE MÓZGI"mówie Polska się zwija do trzeciego świata w strone Bangladeszu i Kambodży!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tym pociągiem i nawet mi się podobało :) Lubię jak coś się dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O przepraszam ciebie kolego lub koleżanko,pociągi w PRLu jeździły lepiej a nawet o niebo lepiej i takie cuda sie niezdarzały.No za wyjątkiem tak zwanej zimy stulecia,gdzie na torach leżało po dwa metry śniegu albo i lepiej ,a temperatura w dzień oscylowała w granicach -20 stopni,a na tory rzucano wszelkie rezerwy ludzkie włącznie z wojskiem,żeby opanować sytuacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy narzekacie na pociągi a wyrażnie jest napisan że są remonty   nie raz jeżdziłam z wielogodzinnym opóżnieniem i miałam różne historie. Doskonale wiecie że PKP to nie są luksusy zawsze możecie ubiegać się o zwrot kasy albo wybierzcie  inne środkami komunkacji zawze jest jakieś rozwiązanie musicie uzbroić się w cierpliwość pozdrawiam serdecznie wszysktkich pasażerów Ahoj ,przygodo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemności nie są tak straszne . Może przybędzie parę 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadąc w sobote z Wawy do Lublina porannym 7.50 z Wawy Dart utknął w nałeczowie na pol godziny bo sie drzwi nie chciały zamknąć. Oczywiscie przed kazda stacja i na samej stacji glos z glosnikow ( pomijam ze za kazdym razem budzi wszystkich pasazerow w pociagu) po polsku i angielsku napiera jak szalony ale zeby poinformowac ludzi w pociagu dlaczego stoimy tak dlugo to juz nie bylo komu. Zenada. Prl w 21 wieku i laske robiący konduktorzy emeryci!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się co zmusza ludzi do jazdy pociągiem. Raz że sporo droższym a dwa jadącym dużo dłużej niż autobusy pod marką Polskiego Busa. Część z nich dociera na Plac Defilad, a część na Metro Wilanowska skąd 10 minut metrem jest do Centrum. Ostatni raz pociągiem jechałem kiedy PKP puszczała Darty na trasę Lublin-Warszawa. Kiedy zabrali Darty i dali zwykłe wagony wyprodukowane w latach 80 dałem sobie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ostatnią niedzielę nasza znajoma kupiła bilet na pociąg o 19 z Lublina do Wawy. Pociąg nie przyjechał w ogóle ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem po jakiego w Polsce ta kolej - każdy na nią narzeka, wiecznie spóźniona - zlikwidować ja i na to konto budować drogi ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze, o ile to możliwe, wybieram wygodną kolej. Poza tym podróż pociągiem jest romantyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...