Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeden podpis Krzysztofa Żuka, tydzień sporów ws. uchodźców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2017 r. o 14:31 Powrót do artykułu
To może ktoś mi podpowie gdzie w tej deklaracji emigranckiej jest mowa o przyjmowaniu przez Lublin uchodźców i emigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki? Przeczytałem cały dokument, nie ma tam nawet słowa o konkretnych krajach albo kontynentach, nie ma żadnych liczb, nie ma żadnych konkretów poza tym, że powstaje zespół roboczy która ma wymieniać się doświadczeniami i współpracować z różnymi organizacjami przy PROCESACH MIGRACYJNYCH. Tak dla przypomnienia, za Wikipedią: "Migracja ludności – wędrówka ludności mająca na celu zmianę miejsca pobytu. Przemieszczanie się ludności jest całkowicie naturalnym zjawiskiem i występowało we wszystkich czasach."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS pięknie zmanipulował podpisaną deklarację i celowo wywołał gównoburzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to taki lokalny Tusk. Przekrety, przekrety i jeszcze raz przekrety, zresztą jak cała ta zgniła platforma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk żadnych uchodźców nie zaprosił, bo nie ma takich kompetencje. Tym zajmuje się rząd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amber Gold przy SKOK-ach to pikuś. Także przekrętów szukałbym gdzie indziej - to napisałem ja, niekompetentny acz bierny mierny i wierny dojnej zmianie, Misiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniacze z PiS-u rozgrywają tę sprawę przy pomocy kłamstw i manipulacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS próbuje wmówić mieszkańcom, że Żuk powiedział coś czego nie powiedział. Ot, to najlepszy komentarz do tematu podpisania tzw. deklaracji. Przecież ta deklaracja to nic innego jak oświadczenie o gotowości do współpracy samorządów z innymi jednostkami i organizacjami np: przy coraz liczniej przybywających do Polski Ukrach a nie żadne zaproszenie imigrantów z Syrii i okolic. Ukraińcy jak przybywają do Polski, też potrzebują pomocy, żeby się zaaklimatyzować w nowym kraju i to chyba oczywiste, że samorządy powinny był otwarte i im to ułatwiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSuary wiedzą, że w uczciwej walce z prezydentem Żukiem nigdy nie wygrają, stąd te zajadłe ataki przy każdej nadarzającej się okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk pokazał się jako osoba wykształcona światła druga strona to populizm prymitywizm kłamstwo zabobony. Prawdą jest że zbiorowiska Arabów w Europie to ogromny błąd getta i zagrożenie. Ale sposób retoryki pis to skandal dno prymiitywizm i insynuacje. Od polityka wymaga się odpowiedzialności prawdy szczególnie polityka prawicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, toczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, toczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, toczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, toczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, toczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, Żuk, toczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amber Gold przy kamienicach warszawskich, krakowskich i lubelskich to pikuś. Także przekrętów jest kupę w platformie i nie tylko jest z nimi powiązana rodzina Tuska ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to taki lokalny Tusk. Przekręty, przekręty i jeszcze raz przekręty, zresztą jak cała ta zgniła platforma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk po jaką cholerę to podpisujesz? Jak dla mnie wychodzisz przed szereg... Tą deklarację strzeliłeś sobie w kolano. Mam wrażenie, że nie masz Pan swojego zdania. Tylko Schetyna kazał to podpisałem. W tej dziedzinie mógłby Pan wziąć przykład z Pana Prezydenta Katowic, który po prostu tego gó...a nie podpisał... i ma spokój !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla islamskich migrantów. A dlaczego nie podpisali deklaracji przekazania własnych mieszkań, pokoi dla Abdula, Fakhira i Muhammada ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk powinien się odciąć od smrodu platformianego i ich głupich pomysłów. Platforma każdego ciągnie w dół - źli ludzie, niszczący Polskę, platforma kojarzy się z aferami, emigrantami islamskimi, głupotą i marnotrawstwem. Kto tego nie rozumie to jest taki jak oni i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...