Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego mieszkańcy wspólnot [blok,i wieżowce]płacą mniej za śmiecie, skoro większość i tak wszystko ładuje do zsypu bez segregacji,a jeżeli ktoś to robi to są to jednostki,bo nie każdemu chce sie dylować z reklamówką do kontenera   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba jeszcze dużo czasu, żeby mieszkańcy Lublina  zrozumieli potrzebę segregacji ( tak jak jest to w cywilizowanych krajach) i zaczęli dbać o środowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Segregacja, segregacją, u mnie na osiedlu dużo osób segreguje, fajnie, tylko, że potem przyjeżdża śmieciara i tak wszystko ląduje w jednym kontenerze, to samo ze szkłem, niby dwa kontenery na białe i kolorowe, a potem i tak zsypują do jednego kontenera. Więc za co my płacimy?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutna prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Segregacja śmieci jest bardzo potrzbna.My zyjemy 100 lat za... Jeśli nawet po segregacji przyjeżdża śmieciara i wszystko miesza to trudno , dla firm to też nowość pamietajmy i nie obrażajmy się na świat, poza tym wydaje mi się, że szybciej oni zmienią tabor niż my nauczymy się segregacji , musimy wyksztalcić w sobie świadomość potrzeby dbania o środowisko , nabrać nowych nawyków.Niestety my polacy tylko narzekamy i narzekamy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Segregacja śmieci jest bardzo potrzbna.My zyjemy 100 lat za... Jeśli nawet po segregacji przyjeżdża śmieciara i wszystko miesza to trudno , dla firm to też nowość pamietajmy i nie obrażajmy się na świat, poza tym wydaje mi się, że szybciej oni zmienią tabor niż my nauczymy się segregacji , musimy wyksztalcić w sobie świadomość potrzeby dbania o środowisko , nabrać nowych nawyków.Niestety my polacy tylko narzekamy i narzekamy....
A masz pojęcie ile na śmieciach DALEEEEJ zarabiają ???  czy to nie może być więc TAŃSZE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Segregują czy nie to nie ma znaczenia ważne że się kasa urzędnikom zgadza już się cieszą i zacierają ręce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutna prawda
Przejedź się na zakład odzysku i recyklingu Kom Eko na Metalurgicznej i zobaczysz jak się sortuje śmieci, a te zdjęcie nie ukazuję tego jak segreguję sie śmieci w Lublinie. Jedna z najlepszych sortowni w Polsce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ok 4 m3 popiołu węglowego.  i mam pytanie czy mam zamówić kontener czy  ładować w worki. Co z tym robić.Śmieci miały być własnością gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...