Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jednak kara. Za postój przed lubelską katedrą

Utworzony przez ku-klux-kler, 15 sierpnia 2012 r. o 18:39 Powrót do artykułu
Od poniedziałku do soboty plac jest zabytkowy i obowiązuje zakaz parkowania na środku, od poniedziałku do soboty katedra musi być odsłonięta. Ale w niedziele i święta plac już nie jest zabytkowy i katedra nie musi być widoczna. Zasady są proste, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość turystów odwiedza Lublin w weekend więc w niedziele jeśli mamy być szczegółowi również powinien obowiązować, ale tak nie jest a dlaczego skoro turyści by chcieli podziwiać piękno placu?? może jakiś ksiądz się wypowie czyżby w święta i nd nie obowiązuje bo liczy się zysk??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking przed Katedrą jest prywatny? Wynika z tego że i katedra też jest prywatna a u proboszcza liczy się tylko kasa. To jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każe zapłacić kierowcy ?? chyba KARZE ,poziom jak zwykle imponujący redaktorków z dziennika......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze zróbcie miejsca parkingowe w bocznych nawach a w kryptach to nawet strzeżone.Kościół rzucił się na parkingi w tym mieście. 1.I armii wojska polskiego,staszica-KUL 2.Ruska-prawosławni 3.katedra-spóła 4.wizytki -kościół pewnie jeszcze jakieś sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ortograf napisał:
każe zapłacić kierowcy ?? chyba KARZE ,poziom jak zwykle imponujący redaktorków z dziennika......
musisz się dokształcić kolego troszeczkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego wprowadzaja ludzi w bład, czy na weekend świeta znaki są zasłaniane czy wtedy konserwator zabytków mówi można księżom wtedy nie zasłania widoków.Jak zwykle żądzi kler i chodzi tylko o pieniądze utarg w święta i weekend spory bo wierni przyjeżdzaja a i na tace chętnie papierek z wyższym nominałem dadza a w dzień powszedni niech wierni kary płacą.DODAM ZE NIE WSZYSCY SĄ KARANI OPŁATĄ DODATKOWĄ PŁACĄ TYLKO CI CO UKŁADÓW NIE MAJA I NIE SĄ BLISKO Z KLEREM. TAKA SMUTNA PRAWDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni dowalić mu 1000 zł kary to raz dwa nauczyłby się porządku a nie szukał wymówek jak tu nie zapłacić kary tylko zostawiać samochód gdzie mu się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ortograf napisał:
każe zapłacić kierowcy ?? chyba KARZE ,poziom jak zwykle imponujący redaktorków z dziennika......
mama każe dziecku isc spac. sąd karze zbrodniarza. naucz sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie tu "odpuszczenie winy naszym winowajcom" księże proboszczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym mieście ktoś widział jak jest pięknie wyremontowany plac przed katedrą??Kiedyś widziałem.Teraz to tylko można samochody podziwiać.Te światełka w kostce które podświetlają podwozia niepotrzebnie były kiedyś świetne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ortograf napisał:
każe zapłacić kierowcy ?? chyba KARZE ,poziom jak zwykle imponujący redaktorków z dziennika......
Poprawna wersja w znaczeniu 'wydaje polecenie' (od kazać): czyli każe(nakazuje).Z wymienia się na Ż. Proste chyba???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiem się, bo sam przez to przechodziłem. Ponad rok temu sam pojechałem na ten parking, mieszkam w Lublinie ale pochodzę z mazowieckiego i mój samochód miał mazowieckie blachy. Wjechałem na parking(godzina 17), parking był pełny, po środku stała ta tablica że nie wolno parkować a za nią stało kilkadziesiąt samochodów. Jedno miejsce znalazłem własnie na środku. Myślałem że to stary znak, który ktoś zapomniał sprzatnąć(jakich u nas jest wiele na drogach) Zapłaciłem za bilet i poszedłem sobie. Wracam za 5 minut a za wycieraczką mandat: 50 zł za złe parkowanie, szukałem tego co mi ten mandat wypisał ale go nie znalazłem. Ktoś z samochodu obok powiedział mi, że przyszła kobieta, wypisała mandat i poszla sobie(był straszny mróz). Okazało się że nikomu innemu nie wlepiła mandatu, bo inne samochody były zarejestrowane w Lublinie. Czekałem za tę kobietę ale nie pojawiła się, chcialem zapytać się dlaczego tylko ja dostałem mandat. Niestety niepojawiła się. Napisałem odwołanie a w zasadzuie tylko je zgłosiłem, bo strona do odwołania jest skonstruowana w ten sposób że sama odpowiada za petenta. Moje odwołanie zostało zaakceptowane. Ale postraszyłem ich gazetami i rzecznikiem praw konsumenta. Mnie się udało ale bardzo wkurzony byłem na tę sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...