Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strzelać to nie ale wszystkie wytruć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała informacja!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za zuka ze slucha komentarzy dzieci na facebook o tym jak piszą by nie strzelac do lisow, bo to ladne zwierzeta, czy ze szkoda, mam nadzieje ze kogos ugryzie w nocy( bo wtedy chodzą głownie) albo jakas chorobe przyniesie wtedy zmienia zdanie. i nie bedzie sie stary chlop sugerowal zdaniem tych madrych obronców.  CZLOWIEK JEST WAZNIEJSZY OD ZWIERZAT !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qaz tobie już nic nie pomoże, ewidentnie ktoś ci odstrzelił mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 mam nadzieje ze kogos ugryzie w nocy( bo wtedy chodzą głownie) albo jakas chorobe przyniesie
  co za imbecyl.... niech zgadne do tego pewnie regularnie glosujesz na PiS bo jestes prawdziwym Polakiem patriota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za zuka ze slucha komentarzy dzieci na facebook o tym jak piszą by nie strzelac do lisow, bo to ladne zwierzeta, czy ze szkoda, mam nadzieje ze kogos ugryzie w nocy( bo wtedy chodzą głownie) albo jakas chorobe przyniesie wtedy zmienia zdanie. i nie bedzie sie stary chlop sugerowal zdaniem tych madrych obronców.  CZLOWIEK JEST WAZNIEJSZY OD ZWIERZAT !
Oby ciebie w głowę ugryzł. Fobie na temat lisów-morderców, podobnie jak inne urojone strachy, można leczyć. Można się też nauczyć pisać po polsku. Zawsze warto próbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszmy się,że jeszcze spotykamy wokół siebie jakiekolwiek dzikie zwierzęta.Lisy nie atakują ludzi,są najedzone bo polują na ptaki,gryzonie i odzywają się resztkami.Nie są niepokoje to nie stanowią zagrożenia. Mmiasto DBA O szczepienia przeciw wściekliźnie,a my możemy cieszyć się ich obecnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz sie nie moge doczekac az tu ruskie pierogi wejda - wrezszcie bedzie normalnie bo starym rowerom juz odbija  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ah, Pan Prezydent, jak Putin zażądał wyjaśnień, jak gdyby nie wiedział, że to zaplanowano. Z odsieczą na prośby mieszkańców, aby ich wyzwolić od lisów. Jednak ma zbyt dobrotliwą naturę. Złapią je do klatek, a pałką w łeb dostaną za Lublinem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinniśmy najpierw postrzelać do tych co chcieli strzelać :) Ja bym proponował może górki czechowskie... :D wiaderko ammo i w łeb tym sqrwielom hitlerowskim ! :D To nie one do nas przyszły to my do Nich przyszliśmy palanty, sadyści i cioty z komplexiorami. Pozdrowienia najgorszych dla wAS cioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszym pogryzionym powinien być ten kto w sondzie wybrał NIE. Każdy lekarz powie że profilaktyka jest lepsza od choroby - tak jak i w tym przypadku. Wystrzelać większość lisów a już z rozmachem trochę dzików, saren, łosi poza lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P*******erdolnijta sie w łby... ja sobie postrzelam do Was - RZĄDZACY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wykładać lisom karmę z środkami antykoncepcyjnymi by ograniczyć populację lisów w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą profilaktyką prawda, tylko zamiast zwierząt powinno się zacząć od odstrzelania przygłupów z "Kierowcą" na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 marca  2015 r o  godz  3 rano spacerował lis krokowskim przedmieścim zgubiłem go  przy murku z  kwiatami.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie odłowione liski będą trafiać? Do naturalnego środowiska gdzie jest już ich nadmiar? Jeżeli tak dalej pójdzie to nie będzie bażantów, kuropatw, przepiórek, zajęcy, chomików i wielu innych mniejszych zwierząt tylko same lisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby ciebie w głowę ugryzł. Fobie na temat lisów-morderców, podobnie jak inne urojone strachy, można leczyć. Można się też nauczyć pisać po polsku. Zawsze warto próbować.
Miejsce lisów jest w lesie. To że pojawiają się w mieście świadczy o tym że jest ich za dużo. Prezydent jest miękka faja i tyle. Oby nie doszło do żadnej tragedii przez sentymentalne pizdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powino się w pień wystrzelac w mieście wszystkie lisy. Co to kurwa znaczy " Co ważne, plany takiej akcji pojawiły się mimo tego, że w Lublinie nie zanotowano ani jednego przypadku zaatakowania człowieka przez lisy. W oficjalnych danych mowa tylko o jednym pokąsanym psie." To musi dojść do tragedi żeby je wytępić. Dlaczego łapie się pijanych kierowców choć nie zrobili wypadku. Pewne sprawy trzeba załatwiać profilaktycznie zanim dojdzie do tragedii. Banda bezmyślnych łbów pojebanych na punkcie ochrony zwierzątke. Strzelać, strzelać i jeszcze raz strzelać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy którykolwiek kretyn od "strzelać strzelać i jeszcze raz strzelać" uświadomia sobie, że to oznacza panoszenie się myśliwych PO PARKU? Po parku po którym chodzą ludzie z dziećmi, z psami? Chcecie żeby wam strzelano nad głową? Żeby "przypadkiem" zastrzelono psa? (takich przypadków są naprawdę dziesiątki). A może należy czasowo zamykać park żeby ci z bronią mogli się pobawić? Świetny pomysł, taki bezpieczny i dający swobodę w poruszaniu się po mieście. Nie dociera do was że tu nie chodzi o bycie miękkim, miłośc do lisków, blablabla, tylko o nie wpuszczenie morderców z bronią do przestrzeni użytkowanej przez ludzi??? Sposobów na ograniczenie populacji lisów innych niż kulki latające po parku jest naprawdę sporo. Głupota ludzi którzy nie rozumieją że zagrożenia niesione przez obecność myśliwych są NIEPORÓWNYWALNE do zagrożeń niesionych przez lisy jest obezwładniająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu ostatniego 1,5 roku widziałam lisy w różnych częściach Lublina - przy ZUS, na Głębokiej, na miasteczku akademickim, przy ul. Pana Balcera. Nigdy nie widziałam, żeby robiły coś złego. Boją się ludzi. Pewnie są głodne i szukają pożywienia. Ale żeby od razu je wystrzelać??? Może do głodnych, bezdomnych też strzelajmy? W końcu różnie się zachowują a bywają też "pod wpływem" i wtedy są nachalni i pewnie moga być niebezpieczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...