Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedno kliknięcie i tracimy wszystko. Wirus Crypt0L0cker szyfruje dane i chce "okupu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2016 o 14:06 Powrót do artykułu
Proszę o kontakt: yaromaxm@gmail.com, większość danych być może da się odzyskać :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mail napisany w dużym stopniu łamaną polszczyzną- już samo to powinno dać do myślenia odbiorcy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba pomyśleć skąd poczta ma nasz mail. Wysyłać paczkę nie ma obowiązku podawania. Cogito ergo sum.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wolno popełnić samobójstwa. Niech Pan informatyk YAROMAXM sprawdzi wartość moich wniosków twórczych. O to proszę. W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim 1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l odlewamy 3l do 4l (w którym jest 1l) i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem w autobusie wykładowczynię, która jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Aaron Navarro von Feldsteinhoff, Google: lwgula
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w tej wiadomości jest kilka błędów, a ja dostałam też niby z poczty, która była bardzo poprawnie napisana. tylko dziwny adres e-mail nadawcy biuro@ainprard.eu . oczywiście brak w nazwie nadawcy słowa poczta i nie eu tylko powinno być pl.na końcu były prawdziwe dane poczty polskiej " system awizowania poczta polska spółka akcyjna, ul. rodziny hiszpańskich 8, 00-940 warszawa nip: 525-000-73-13, krs: 0000334972 sąd rejestrowy: sąd rejonowy dla m.st. warszawy kapitał zakładowy: 774.140.000, w całości wpłacony " ja nim dopatrzyłam się wszelkich niezgodności zadzwoniłam do swojej placówki poczty polskiej i powiedziałam, że dostałam taką wiadomość ale nie pobiorę awizo, bo boję się otwierać niezamawianej wiadomości. powiedziano mi, żebym przyszła na pocztę i bez awizo będą szukać. no to zadzwoniłam na infolinię poczty i tam od razu pani wyrecytowała mi treść mojej wiadomości. a już póżniej spokojnie zaczęłam wyłapywać błędy i na drugi dzień zaniosłam informację na policję, gdzie pan policjant był za***ony, że nie dałam się nabrać jak inne babcie na wnuczka nabierają się./ niedawno dostałam też zawiadomienie z " inpostu" i tu nie znalazłam żadnego błędu w piśmie jedynie to ,że o przesyłce przychodzi sms na telefon, a nie wiadomość mailowa. siedemdziesięciolatka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i właśnie dlatego używam linuxa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powiem krótko - głupich nie sieją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poza rozwagą w otwieraniu różnych załączników robić kopie - nie jest to szczególnie trudne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
autor ma takie pojęcie na ten temat jak zbiór informacji dostępnych w necie. czyli lejkum polejkum i tyle. kto chce naprawde poznać zagrożenie i sposoby uniekania tego typu zagrożeń zapraszam na mój fb pod adresem ***s://***facebook.com/segatet/info?tab=overview
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sukinsyny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
my new blog project the merriam dictionary beauty salon designs sissy crossdresser xxx ***sissytales.porndairy.in/?blog.kendall woman toy sex homosexual men sex videos pretty pink panties kinds of equality buy mens clothes online amazon men sex toys images of dirty jokes exercise legs
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przeinstalować system i po problemie ! Najważniejsze aby robić regularnie kopie bezpieczeństwa ważnych danych na nośniku zewnętrznym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wystarczy regularnie skanować komputer i nie wchodzić w podejrzane linki: ***haker.edu.pl/2015/09/21/wyskakujace-reklamy-chrome-opera-firefox/ :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miałem to i pomógł program Kasperskiego rannohdecryptor.exe. Trzeba tylko mieć dobrą kopię przynajmniej jednego pliku. Wskazuje się plik zaszyfrowany i dobry. Program dokonuje porównania i na tej podstawie odczytuje klucz. U mnie wszystkie pliki zostały oddworzone bez strat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy tym nie powinna się zająć policja? W moim przypadku zniszczyło mi to cały dorobek życia. Wszystkie zdjęcia archiwalne i dorobek zawodowy z kilku lat. Dokumenty do sądu, których już nie ma jak odtworzyć. Ktoś może powiedzieć, że trzeba robić kopie zapasowe. To jakiś żart. Robiłem ale ten wirus loguje się na OneDrive, na Googledrive i wszystkie dyski sieciowe. Ja akurat miałem podłączony również taki dysk. Wirus zakodował mi ponad 400 GB danych. całego OneDrive i całego gogle drive. Plus mój dysk zewnętrzny. Ciekaw jestem dlaczego nie słyszy się by policja nie szukała dotarcia do autorów. Szkodliwość w skali kraju ogromna. Myślę, że na wiele lat odsiadki. A co dopiero skali Świata. Ten kto napisał ten program zapewne zniszczył niejednej osobie życie. Ciekaw jestem ile osób w skali Świata przypłaci to życiem jak im się całe życie zawali. Szczerze to wole składać pieniądze na kogoś kto odstrzeli tą osobę czy osoby. Myślę, że zlecenie pozbycia się kogoś takiego dość mocno zmotywuje kolejnych bezmyślnych debili, którzy nawet nie mają wyobraźni by dojść do tego że ich bezmyślne działanie może doprowadzić do czyjejś śmierci. Bo takie mogą być konsekwencje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam pytanie do Pawła który odzyskał pliki. Starałem się to samo zrobić. Mam sporo plików w mailach, które nie zostały ruszone. Mam te same pliki zawirusowane na komputerze a mimo to program ciągle mi odpisuje, że nie te pliki się nie różnią... Do tej pory działałem na plikach PDF. Miałeś takie problemy??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mam dokładnie tak samo ze pliki się różnią
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ostatnim czasie tego typu wirusy to istna plaga. Grunt to świadomosc użytkowników. Jeżeli nie będziemy informować ludzi o istniejącym niebezpieczeństwie to daje będą wystepowac tego typu sytuacje: "A wie pan, Hela z sekretariatu przesłała mi link to uruchomiłam. A teraz nie działa mi program do księgowości." Ostatnio trafiłem na firmę, która miała taką sytuację u siebie. Rozstali się z informatykiem, ale co im po tym, gdy stracili dane z siedmiu lat działalności. Gdyby ktoś miał chęć się zapoznać z historią to zapraszam do siebie. Blog Askomputer ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: