Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesienią ruszy nabór do brygad Obrony Terytorialnej Kraju. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2016 o 16:05 Powrót do artykułu
No to zacznie się jak w USA - prawie codziennie jakaś strzelanina (jak ostatnio w Orlando).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No to zacznie się jak w USA - prawie codziennie jakaś strzelanina (jak ostatnio w Orlando).
tak się składa, że w Polsce mniejszość muzułmańska to jakiś promil więc nie ma powodu do obaw, ISIS będzie ciężko zinwigilować Polskę bo ludność jest homogeniczna i każdy śniady młodzieniec rzuca się w oczy
0
Wezmą dzieciaki zaprzysięgną i wyślą na front na kaszankę. Poborowy mliał sprzęt, koszary, nagazyny, oficerów zawodowych i podoficerów, to była armia, słaba ale armia. A nie pospolite ruszenie, pare pukawek i już jest wojsko !
0
ukgf , nie zwalaj wszystkiego na ISIS. Takich ataków jak ostatnio w Orlando dokonują sami Amerykanie - szaleńcy.
0
Harcerze Maciarewicza, ciekawe czym się skończy ta zabawa w wojsko ?
0
Dzieciaki w ramach szkolenia będą indoktrynowani dwa razy w miesiącu i po jakimś czasie PiS może mieć bojówki... Obym się mylił. Ale po Szalonym Antonim można się wszystkiego spodziewać.
0
cienkie cipy z was niech sie dzieje!!
0
rozumiem, ze dresy i kibole juz sie zglosili? czy te lamusy tylko krzyczec potrafia?
0
za 500  zł nie warto się męczyć, to wolę narobić dzieci mam na każde 500+ bez obawy, że mnie wyślą jako mięso do ostrzału
0
Piszę do "wolę brać 500+" Ty tępy matole dzieci trzeba jeszcze wychować i zapewnić im godne warunki życia, a jak dojdzie co do czego to i tak będziesz mięsem armatnim i może to lepiej, bo po co mają takie gnidy chodzić po tym świecie.
0
"nie może będą" ale to są bojówki... Od takich zaczynał Hitler... Mam nadzieję że nie dostaną do ręki prawdziwej broni...
0
Dobra zmiana. Mam 32 lata i trójkę dzieci. (3-12 lat). Dostanę 500 zeta na każde dziecko (1500), 500 zł dzięki zasileniu brygady obrony terytorialnej (to już 2 tysie). Ja na rządach Pisu w stosunku do rządów PO zyskam całkiem sporo. Mogliby jeszcze system mieszkań ma wynajem z możliwością zasiedzenia po 30 latach wprowadzić. To lepsze niż kredyt na 30 lat!!!!
0
zarobki zarobkami ale jak się zapisać? tylko w wku? tu znalazłam spis wku i troche informacji o wot ***s://***netgun.pl/blog/post/89/wojska-obrony-terytorialnej/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: