Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesienią ruszy nabór do brygad Obrony Terytorialnej Kraju. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2016 r. o 16:05 Powrót do artykułu
No to zacznie się jak w USA - prawie codziennie jakaś strzelanina (jak ostatnio w Orlando).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No to zacznie się jak w USA - prawie codziennie jakaś strzelanina (jak ostatnio w Orlando).
tak się składa, że w Polsce mniejszość muzułmańska to jakiś promil więc nie ma powodu do obaw, ISIS będzie ciężko zinwigilować Polskę bo ludność jest homogeniczna i każdy śniady młodzieniec rzuca się w oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezmą dzieciaki zaprzysięgną i wyślą na front na kaszankę. Poborowy mliał sprzęt, koszary, nagazyny, oficerów zawodowych i podoficerów, to była armia, słaba ale armia. A nie pospolite ruszenie, pare pukawek i już jest wojsko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukgf , nie zwalaj wszystkiego na ISIS. Takich ataków jak ostatnio w Orlando dokonują sami Amerykanie - szaleńcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harcerze Maciarewicza, ciekawe czym się skończy ta zabawa w wojsko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki w ramach szkolenia będą indoktrynowani dwa razy w miesiącu i po jakimś czasie PiS może mieć bojówki... Obym się mylił. Ale po Szalonym Antonim można się wszystkiego spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cienkie cipy z was niech sie dzieje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, ze dresy i kibole juz sie zglosili? czy te lamusy tylko krzyczec potrafia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 500  zł nie warto się męczyć, to wolę narobić dzieci mam na każde 500+ bez obawy, że mnie wyślą jako mięso do ostrzału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę do "wolę brać 500+" Ty tępy matole dzieci trzeba jeszcze wychować i zapewnić im godne warunki życia, a jak dojdzie co do czego to i tak będziesz mięsem armatnim i może to lepiej, bo po co mają takie gnidy chodzić po tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie może będą" ale to są bojówki... Od takich zaczynał Hitler... Mam nadzieję że nie dostaną do ręki prawdziwej broni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana. Mam 32 lata i trójkę dzieci. (3-12 lat). Dostanę 500 zeta na każde dziecko (1500), 500 zł dzięki zasileniu brygady obrony terytorialnej (to już 2 tysie). Ja na rządach Pisu w stosunku do rządów PO zyskam całkiem sporo. Mogliby jeszcze system mieszkań ma wynajem z możliwością zasiedzenia po 30 latach wprowadzić. To lepsze niż kredyt na 30 lat!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarobki zarobkami ale jak się zapisać? tylko w wku? tu znalazłam spis wku i troche informacji o wot ***s://***netgun.pl/blog/post/89/wojska-obrony-terytorialnej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...